Ravy Prest - Transport Marfa Sibiu
Sibiu
21 ani pe piață102 angajațiCifră de afaceri 57.778.811 leiPlătitor TVA
RAVY PREST
Companie de transport cu autocamioane, Service de electrică auto, Atelier mecanic auto, Service auto, Departamentul de transport, Serviciu de expediții, Serviciu de transport, Serviciu de transport vehicule
Locație & program
Ravy Prest - Transport Marfa Sibiu
Punct de LucruStr. Nicovalei, 6b, Sibiu, 55, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
RAVY PREST SRL · CUI 17946993 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
RAVY PREST SRL · CUI 17946993 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- RAVY PREST SRL
- CUI
- 17946993
- Nr. reg. com.
- J2005001292320
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5226 – Alte activități anexe transporturilor
- Înregistrată în
- 2005
- Adresă sediu social
- Str. Ștefan cel Mare nr. 152-154
Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.778.811 | 2.734.158 | 14.917.467 | 18.197.064 | 7.626.311 | 102 |
| 2024 | 50.979.209 | 496.241 | 14.720.305 | 19.092.898 | 4.892.154 | 93 |
| 2023 | 46.659.457 | 1.137.480 | 15.006.011 | 19.776.288 | 4.419.555 | 93 |
| 2022 | 38.407.015 | 1.574.567 | 11.673.114 | 16.987.126 | 3.390.771 | 83 |
| 2021 | 36.170.651 | 458.634 | 7.890.918 | 10.776.050 | 3.184.625 | 95 |
| 2020 | 35.825.479 | 1.571.289 | 8.694.070 | 12.614.400 | 2.725.992 | 83 |
| 2019 | 38.337.552 | 267.180 | 10.118.069 | 14.688.651 | 1.165.049 | 116 |
Cifra de afaceri 2025
57.778.811 lei ▲ 13,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.778.811 | 2.734.158 | 14.917.467 | 18.197.064 | 7.626.311 | 102 |
| 2024 | 50.979.209 | 496.241 | 14.720.305 | 19.092.898 | 4.892.154 | 93 |
| 2023 | 46.659.457 | 1.137.480 | 15.006.011 | 19.776.288 | 4.419.555 | 93 |
| 2022 | 38.407.015 | 1.574.567 | 11.673.114 | 16.987.126 | 3.390.771 | 83 |
| 2021 | 36.170.651 | 458.634 | 7.890.918 | 10.776.050 | 3.184.625 | 95 |
| 2020 | 35.825.479 | 1.571.289 | 8.694.070 | 12.614.400 | 2.725.992 | 83 |
| 2019 | 38.337.552 | 267.180 | 10.118.069 | 14.688.651 | 1.165.049 | 116 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?