QUALITY SERVICE SRL
Arad, Arad
20 ani pe piață11 angajațiCifră de afaceri 2.720.540 leiPlătitor TVA
Comert cu amanuntul care nu se efectueaza prin magazine
Locație & program
QUALITY SERVICE SRL
Punct de LucruStr. Cart. Micalaca, Arad, Arad Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
QUALITY SERVICE SRL · CUI RO18556441 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
QUALITY SERVICE SRL · CUI RO18556441 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- QUALITY SERVICE SRL
- CUI
- RO18556441
- Nr. reg. com.
- J02/621/2006
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
- Înregistrată în
- 2006
- Adresă sediu social
- Str. Țepeș Vodă nr. 13
310348, Arad conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.720.540 | 55.869 | 1.374.961 | 1.075.622 | 952.961 | 11 |
| 2024 | 3.124.887 | 178.381 | 1.560.696 | 1.346.298 | 930.425 | 11 |
| 2023 | 2.770.349 | 406.976 | 1.485.580 | 1.290.584 | 778.131 | 9 |
| 2022 | 1.775.360 | 62.823 | 1.015.197 | 1.082.930 | 412.458 | 8 |
| 2021 | 1.553.435 | 200.893 | 798.543 | 992.089 | 387.004 | 7 |
| 2020 | 1.285.236 | 78.018 | 949.402 | 1.122.639 | 377.688 | 9 |
| 2019 | 1.572.668 | 197.289 | 938.980 | 1.085.579 | 312.829 | 11 |
Cifra de afaceri 2025
2.720.540 lei ▼ 12,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.720.540 | 55.869 | 1.374.961 | 1.075.622 | 952.961 | 11 |
| 2024 | 3.124.887 | 178.381 | 1.560.696 | 1.346.298 | 930.425 | 11 |
| 2023 | 2.770.349 | 406.976 | 1.485.580 | 1.290.584 | 778.131 | 9 |
| 2022 | 1.775.360 | 62.823 | 1.015.197 | 1.082.930 | 412.458 | 8 |
| 2021 | 1.553.435 | 200.893 | 798.543 | 992.089 | 387.004 | 7 |
| 2020 | 1.285.236 | 78.018 | 949.402 | 1.122.639 | 377.688 | 9 |
| 2019 | 1.572.668 | 197.289 | 938.980 | 1.085.579 | 312.829 | 11 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?