PROGRESS SA
Brasov
31 ani pe piață11 angajațiCifră de afaceri 3.154.721 leiPlătitor TVA
Fabricarea incaltamintei
Locație & program
Date firmă
PROGRESS S.R.L. · CUI 6719995 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
PROGRESS S.R.L. · CUI 6719995 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- PROGRESS S.R.L.
- CUI
- 6719995
- Nr. reg. com.
- J1994004020081
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 1520 – Fabricarea încălțămintei
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Budilei nr. 1
Teliu, Brașov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.154.721 | 5.608.949 | 2.390.945 | 758.528 | 4.381.057 | 11 |
| 2024 | 18.803.945 | -2.440.171 | 5.858.261 | 11.805.189 | -1.227.892 | 78 |
| 2023 | 28.268.474 | -830.612 | 6.071.204 | 11.663.481 | 1.212.280 | 150 |
| 2022 | 26.735.273 | -1.443.921 | 6.615.410 | 11.452.164 | 2.042.891 | 192 |
| 2021 | 18.296.394 | -1.432.314 | 3.804.406 | 7.169.290 | 3.486.812 | 127 |
| 2020 | 15.412.197 | -1.095.306 | 3.716.377 | 4.068.419 | 4.919.127 | 129 |
| 2019 | 30.171.936 | 611.323 | 3.851.610 | 1.484.867 | 6.014.433 | 59 |
Cifra de afaceri 2025
3.154.721 lei ▼ 83,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.154.721 | 5.608.949 | 2.390.945 | 758.528 | 4.381.057 | 11 |
| 2024 | 18.803.945 | -2.440.171 | 5.858.261 | 11.805.189 | -1.227.892 | 78 |
| 2023 | 28.268.474 | -830.612 | 6.071.204 | 11.663.481 | 1.212.280 | 150 |
| 2022 | 26.735.273 | -1.443.921 | 6.615.410 | 11.452.164 | 2.042.891 | 192 |
| 2021 | 18.296.394 | -1.432.314 | 3.804.406 | 7.169.290 | 3.486.812 | 127 |
| 2020 | 15.412.197 | -1.095.306 | 3.716.377 | 4.068.419 | 4.919.127 | 129 |
| 2019 | 30.171.936 | 611.323 | 3.851.610 | 1.484.867 | 6.014.433 | 59 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?