PRO SPERANTA 2002 SRL
Pitești, Arges
31 ani pe piață120 angajațiCifră de afaceri 164.389.542 leiPlătitor TVA
Activitati de studiere a pietei si de sondaj
Locație & program
PRO SPERANTA 2002 SRL
Punct de LucruStr. Dumbravei nr. 9, Pitești, Arges Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
PRO SPERANTA 2002 SRL · CUI RO6747677 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
PRO SPERANTA 2002 SRL · CUI RO6747677 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- PRO SPERANTA 2002 SRL
- CUI
- RO6747677
- Nr. reg. com.
- J1994002069037
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Trivale nr. 23
110058, Pitești, Argeș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.389.542 | 2.055.698 | 14.191.384 | 6.573.150 | 22.225.900 | 120 |
| 2024 | 166.362.576 | 5.254.756 | 14.903.922 | 15.201.359 | 23.170.202 | 121 |
| 2023 | 155.569.471 | 6.166.924 | 13.853.355 | 7.550.756 | 19.915.446 | 125 |
| 2022 | 148.724.117 | 6.400.123 | 14.306.227 | 11.156.309 | 13.748.522 | 123 |
| 2021 | 106.704.277 | 4.274.297 | 11.813.876 | 6.814.622 | 13.452.558 | 140 |
| 2020 | 76.159.363 | 2.443.937 | 11.677.824 | 7.908.292 | 12.118.833 | 137 |
| 2019 | 86.627.212 | 1.220.998 | 9.295.732 | 8.127.833 | 9.689.011 | 146 |
Cifra de afaceri 2025
164.389.542 lei ▼ 1,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.389.542 | 2.055.698 | 14.191.384 | 6.573.150 | 22.225.900 | 120 |
| 2024 | 166.362.576 | 5.254.756 | 14.903.922 | 15.201.359 | 23.170.202 | 121 |
| 2023 | 155.569.471 | 6.166.924 | 13.853.355 | 7.550.756 | 19.915.446 | 125 |
| 2022 | 148.724.117 | 6.400.123 | 14.306.227 | 11.156.309 | 13.748.522 | 123 |
| 2021 | 106.704.277 | 4.274.297 | 11.813.876 | 6.814.622 | 13.452.558 | 140 |
| 2020 | 76.159.363 | 2.443.937 | 11.677.824 | 7.908.292 | 12.118.833 | 137 |
| 2019 | 86.627.212 | 1.220.998 | 9.295.732 | 8.127.833 | 9.689.011 | 146 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?