POMPONIO SRL
Vințu de Jos, Alba
26 ani pe piață45 angajațiCifră de afaceri 43.801.764 leiPlătitor TVA
Constructii de cladiri si lucrari de geniu
Locație & program
POMPONIO SRL
Punct de LucruStr. Nicolae Titulescu nr. 26, Vințu de Jos, Alba Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
POMPONIO S.R.L. · CUI RO13071623 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
POMPONIO S.R.L. · CUI RO13071623 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- POMPONIO S.R.L.
- CUI
- RO13071623
- Nr. reg. com.
- J2019001702017
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Str. Alba Iulia nr. 21A
517875, Vințu de Jos, Alba conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.801.764 | 2.040.060 | 27.714.612 | 10.885.920 | 39.276.830 | 45 |
| 2024 | 38.817.211 | 3.598.966 | 27.034.968 | 12.663.000 | 38.328.065 | 49 |
| 2023 | 30.050.550 | 3.365.869 | 27.855.291 | 19.423.633 | 37.468.416 | 55 |
| 2022 | 26.889.637 | 11.774.530 | 27.642.845 | 15.247.865 | 37.547.547 | 49 |
| 2021 | 21.700.820 | 1.039.684 | 28.770.593 | 29.056.529 | 27.122.000 | 49 |
| 2020 | 23.018.904 | 4.129.933 | 28.094.220 | 28.015.567 | 29.755.280 | 46 |
| 2019 | 66.194.508 | 23.376.721 | 32.826.126 | 48.672.192 | 53.060.531 | 93 |
Cifra de afaceri 2025
43.801.764 lei ▲ 12,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.801.764 | 2.040.060 | 27.714.612 | 10.885.920 | 39.276.830 | 45 |
| 2024 | 38.817.211 | 3.598.966 | 27.034.968 | 12.663.000 | 38.328.065 | 49 |
| 2023 | 30.050.550 | 3.365.869 | 27.855.291 | 19.423.633 | 37.468.416 | 55 |
| 2022 | 26.889.637 | 11.774.530 | 27.642.845 | 15.247.865 | 37.547.547 | 49 |
| 2021 | 21.700.820 | 1.039.684 | 28.770.593 | 29.056.529 | 27.122.000 | 49 |
| 2020 | 23.018.904 | 4.129.933 | 28.094.220 | 28.015.567 | 29.755.280 | 46 |
| 2019 | 66.194.508 | 23.376.721 | 32.826.126 | 48.672.192 | 53.060.531 | 93 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?