Pensiunea RouaDeMunte
Dalboșeț, Caras Severin
21 ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 188.561 leiPlătitor TVA
» Blog
Pensiunea RouaDeMunte din Baile Herculane este asezata intr-o zona intima,linistita ,aerisita,la aproximativ 900m de centrul statiunii si in apropierea muntelui, cu o panorama deosebita la poalele varfurilor Soimul si Colare , constructie finalizata in iulie. 2007
Adresa:
Str. Pecinisca 165, Baile Herculane
Adresa:
Str. Pecinisca 165, Baile Herculane
Locație & program
T&D Haus Serv SRL S.R.L.
Punct de LucruStr. Pecinisca nr. 165, Dalboșeț, Caras Severin Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
- https://rouademunte.ro
Descriere virtuala
- https://rouademunte.wordpress.com
Blog
Date firmă
T&D HAUS SERV SRL · CUI RO18113622 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
T&D HAUS SERV SRL · CUI RO18113622 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- T&D HAUS SERV SRL
- CUI
- RO18113622
- Nr. reg. com.
- J2005000984114
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- Înregistrată în
- 2005
- Adresă sediu social
- Fs nr. 240
327165, Dalboșeț, Caraș-Severin conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.561 | 10.596 | 153.005 | 46.656 | 312.359 | 2 |
| 2024 | 221.028 | -34.464 | 168.300 | 25.165 | 331.763 | 1 |
| 2023 | 241.881 | 72.640 | 179.705 | 35.012 | 366.225 | 1 |
| 2022 | 184.598 | 4.079 | 203.435 | 55.854 | 293.585 | 1 |
| 2021 | 161.368 | -3.543 | 207.908 | 23.360 | 349.445 | 1 |
| 2020 | 231.715 | 96.542 | 227.395 | 14.892 | 353.048 | 1 |
| 2019 | 302.411 | 154.721 | 214.156 | 5.773 | 256.505 | 1 |
Cifra de afaceri 2025
188.561 lei ▼ 14,7%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.561 | 10.596 | 153.005 | 46.656 | 312.359 | 2 |
| 2024 | 221.028 | -34.464 | 168.300 | 25.165 | 331.763 | 1 |
| 2023 | 241.881 | 72.640 | 179.705 | 35.012 | 366.225 | 1 |
| 2022 | 184.598 | 4.079 | 203.435 | 55.854 | 293.585 | 1 |
| 2021 | 161.368 | -3.543 | 207.908 | 23.360 | 349.445 | 1 |
| 2020 | 231.715 | 96.542 | 227.395 | 14.892 | 353.048 | 1 |
| 2019 | 302.411 | 154.721 | 214.156 | 5.773 | 256.505 | 1 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?