PA & CO INTERNATIONAL SRL
Bacau
32 ani pe piață10 angajațiCifră de afaceri 663.271 leiPlătitor TVA
DAN BALCANUADMINISTRATOR
Constructii de autostrazi, drumuri, aerodroame si baze sportive
Locație & program
PA & CO INTERNATIONAL SRL
Punct de LucruStr. Principala nr. 557, Bacau Vezi pe hartă
Persoane de contact
COSTEL CASUNEANU
PRESEDINTE
GABRIELA BLAJ
DIRECTOR GENERAL
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
PA & CO INTERNATIONAL SRL · CUI 5243655 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
PA & CO INTERNATIONAL SRL · CUI 5243655 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- PA & CO INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 5243655
- Nr. reg. com.
- J1994000198049
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Libertății nr. 1
600052, Bacău conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 663.271 | -7.266.039 | 48.415.264 | 70.018.623 | -6.419.755 | 10 |
| 2024 | 156.934 | 26.751.099 | 78.805.922 | 91.035.666 | 933.759 | 11 |
| 2023 | 180.524 | -20.654.597 | 83.511.181 | 123.316.865 | -31.350.320 | 14 |
| 2022 | 6.096.353 | -5.915.531 | 90.989.478 | 113.575.861 | -10.695.723 | 15 |
| 2021 | 110.598 | -19.170.240 | 100.556.704 | 119.088.260 | -4.780.192 | 17 |
| 2020 | 1.471.131 | -4.125.721 | 114.902.664 | 115.514.989 | 14.390.048 | 17 |
| 2019 | 2.136.480 | -295.994 | 118.453.558 | 118.183.575 | 18.515.769 | 17 |
Cifra de afaceri 2025
663.271 lei ▲ 322,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 663.271 | -7.266.039 | 48.415.264 | 70.018.623 | -6.419.755 | 10 |
| 2024 | 156.934 | 26.751.099 | 78.805.922 | 91.035.666 | 933.759 | 11 |
| 2023 | 180.524 | -20.654.597 | 83.511.181 | 123.316.865 | -31.350.320 | 14 |
| 2022 | 6.096.353 | -5.915.531 | 90.989.478 | 113.575.861 | -10.695.723 | 15 |
| 2021 | 110.598 | -19.170.240 | 100.556.704 | 119.088.260 | -4.780.192 | 17 |
| 2020 | 1.471.131 | -4.125.721 | 114.902.664 | 115.514.989 | 14.390.048 | 17 |
| 2019 | 2.136.480 | -295.994 | 118.453.558 | 118.183.575 | 18.515.769 | 17 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?