NADORA INTERMED S.R.L.
București, Bucuresti
22 ani pe piațăCifră de afaceri 265.748 lei
Societatea ofera servicii in domeniul Resurselor Umane:
- Consultanta Legislatia muncii;
- Administrare personal;
- Salarizare;
- Consultanta Legislatia muncii;
- Administrare personal;
- Salarizare;
Locație & program
NADORA INTERMED S.R.L.
Sediu SocialStr. Politehnicii nr. 6 bl. 6 ap. 10, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
NADORA INTERMED SRL · CUI 16539150 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
NADORA INTERMED SRL · CUI 16539150 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- NADORA INTERMED SRL
- CUI
- 16539150
- Nr. reg. com.
- J40/10182/2004
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 7830 – Servicii de furnizare si management a fortei de munca
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- Str. Politehnicii nr. 6 bl. 6 ap. 10
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 265.748 | 195.558 | 2.866 | 8.494 | 196.687 | 0 |
| 2024 | 261.571 | 179.556 | 5.578 | 73.786 | 179.796 | 1 |
| 2023 | 224.960 | 159.962 | 9.091 | 60.703 | 315.051 | 1 |
| 2022 | 190.389 | 170.960 | 3.882 | 246.321 | 171.200 | 1 |
| 2021 | 124.435 | 113.232 | 7.550 | 3.408 | 310.695 | 0 |
| 2020 | 120.750 | 108.664 | 7.218 | 11.958 | 197.463 | 0 |
| 2019 | 102.488 | 88.549 | 0 | 5.014 | 88.789 | 0 |
Cifra de afaceri 2025
265.748 lei ▲ 1,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 265.748 | 195.558 | 2.866 | 8.494 | 196.687 | 0 |
| 2024 | 261.571 | 179.556 | 5.578 | 73.786 | 179.796 | 1 |
| 2023 | 224.960 | 159.962 | 9.091 | 60.703 | 315.051 | 1 |
| 2022 | 190.389 | 170.960 | 3.882 | 246.321 | 171.200 | 1 |
| 2021 | 124.435 | 113.232 | 7.550 | 3.408 | 310.695 | 0 |
| 2020 | 120.750 | 108.664 | 7.218 | 11.958 | 197.463 | 0 |
| 2019 | 102.488 | 88.549 | 0 | 5.014 | 88.789 | 0 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?