Montaco Serv S.R.L.
Ploiești, Prahova
19 ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 2.054.056 leiPlătitor TVA
SC Montaco Serv SRL este unic partener autorizat pe zona Prahova al concernului Arcelor Mittal, lider mondial in industia otelului.
Firma noastra este specializata in constructia structurilor din lemn pentru acoperisuri precum si vanzarea si montarea de invelitori metalice iar impreuna cu producatorul de otel numarul 1 mondial punem pretul corect pe acoperisul dvs.
Firma noastra este specializata in constructia structurilor din lemn pentru acoperisuri precum si vanzarea si montarea de invelitori metalice iar impreuna cu producatorul de otel numarul 1 mondial punem pretul corect pe acoperisul dvs.
Locație & program
Montaco Serv S.R.L.
Sediu SocialStr. Elena Doamna nr. 44, Ploiești, Prahova Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
MONTACO SERV SRL · CUI 20723150 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
MONTACO SERV SRL · CUI 20723150 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- MONTACO SERV SRL
- CUI
- 20723150
- Nr. reg. com.
- J29/174/2007
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4673 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- Înregistrată în
- 2007
- Adresă sediu social
- Str. Elena Doamna nr. 44
Ploiești, Prahova
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.054.056 | 194.379 | 164.252 | 390.696 | 387.227 | 2 |
| 2024 | 1.659.254 | 105.228 | 15.526 | 555.169 | 192.461 | 2 |
| 2023 | 1.617.357 | 60.179 | 9.451 | 225.724 | 439.186 | 2 |
| 2022 | 1.999.442 | 14.279 | 3.684 | 116.795 | 379.007 | 2 |
| 2021 | 1.765.378 | 50.400 | -3 | 102.251 | 364.728 | 2 |
| 2020 | 1.275.659 | 31.991 | 5.489 | 55.947 | 314.328 | 2 |
| 2019 | 1.347.847 | -11.254 | 18.233 | 42.277 | 282.337 | 2 |
Cifra de afaceri 2025
2.054.056 lei ▲ 23,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.054.056 | 194.379 | 164.252 | 390.696 | 387.227 | 2 |
| 2024 | 1.659.254 | 105.228 | 15.526 | 555.169 | 192.461 | 2 |
| 2023 | 1.617.357 | 60.179 | 9.451 | 225.724 | 439.186 | 2 |
| 2022 | 1.999.442 | 14.279 | 3.684 | 116.795 | 379.007 | 2 |
| 2021 | 1.765.378 | 50.400 | -3 | 102.251 | 364.728 | 2 |
| 2020 | 1.275.659 | 31.991 | 5.489 | 55.947 | 314.328 | 2 |
| 2019 | 1.347.847 | -11.254 | 18.233 | 42.277 | 282.337 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?