MODA KING S.R.L. - Croitorie
Șelimbăr, Sibiu
26 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 244.618 leiPlătitor TVA
Moda King ofera servicii de croitorie.
Locație & program
MODA KING S.R.L. - Croitorie
Punct de Lucrunr. 63, Șelimbăr, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
MODA KING SRL · CUI 13548170 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
MODA KING SRL · CUI 13548170 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- MODA KING SRL
- CUI
- 13548170
- Nr. reg. com.
- J2000000555326
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5520 – Alte servicii de cazare
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Str. Mihai Viteazu nr. 63
557260, Șelimbăr, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 244.618 | -54.332 | 686.283 | 63.423 | 1.247.056 | 1 |
| 2024 | 154.868 | -157.306 | 669.832 | 82.945 | 1.495.756 | 1 |
| 2023 | 1.114.384 | 177.417 | 1.020.079 | 777.441 | 2.102.046 | 1 |
| 2022 | 106.813 | 982.348 | 1.639.989 | 1.077.983 | 1.927.404 | 1 |
| 2021 | 103.734 | -182.055 | 686.280 | 264.728 | 945.055 | 2 |
| 2020 | 119.588 | -18.867 | 902.012 | 212.910 | 1.224.523 | 2 |
| 2019 | 505.967 | -23.877 | 870.188 | 96.059 | 1.243.391 | 4 |
Cifra de afaceri 2025
244.618 lei ▲ 58%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 244.618 | -54.332 | 686.283 | 63.423 | 1.247.056 | 1 |
| 2024 | 154.868 | -157.306 | 669.832 | 82.945 | 1.495.756 | 1 |
| 2023 | 1.114.384 | 177.417 | 1.020.079 | 777.441 | 2.102.046 | 1 |
| 2022 | 106.813 | 982.348 | 1.639.989 | 1.077.983 | 1.927.404 | 1 |
| 2021 | 103.734 | -182.055 | 686.280 | 264.728 | 945.055 | 2 |
| 2020 | 119.588 | -18.867 | 902.012 | 212.910 | 1.224.523 | 2 |
| 2019 | 505.967 | -23.877 | 870.188 | 96.059 | 1.243.391 | 4 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?