MFELECTRIC S.R.L.
Craiova, jud. Dolj
20 ani pe piață8 angajațiCifră de afaceri 1.754.535 leiPlătitor TVA
Marin SomoldocAdministrator
Proiectare si executie instalatii electrice constructii civile si industriale,bransamente aeriene si subterane,instalatii de paratraznet si impamantari,masurari de prize de pamant cu eliberare de buletin PRAM,mentenanta iluminat public,depistari si remedieri defecte,instalatii curenti slabi,supraveghere de la distanta,inlocuiri tablouri sigurante,iluminat casa scarii prin senzor,inchiriere autoutilitara cu brat telescopic PRB
Firma are atestat A.N.R.E. gradul B
Firma are atestat A.N.R.E. gradul B
Locații & program (2)
mfelectric
Punct de LucruStr. Mesteacanului nr. 67, Craiova, Dolj Vezi pe hartă
Persoane de contact
MF ELECTRIC S.R.L.
Punct de LucruStr. Girlesti nr. 34 bl. 76 ap. 15, Craiova, Dolj Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
MF ELECTRIC SRL · CUI 18567319 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
MF ELECTRIC SRL · CUI 18567319 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- MF ELECTRIC SRL
- CUI
- 18567319
- Nr. reg. com.
- J2006000686169
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- Înregistrată în
- 2006
- Adresă sediu social
- Str. Mesteacănului nr. 4A
Craiova, Dolj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.754.535 | 418.670 | 389.781 | 967.532 | 567.594 | 8 |
| 2024 | 2.990.935 | 976.651 | 571.683 | 999.156 | 1.006.382 | 7 |
| 2023 | 1.529.369 | 243.197 | 656.159 | 91.277 | 727.052 | 8 |
| 2022 | 1.429.915 | 206.957 | 829.232 | 475.838 | 483.855 | 6 |
| 2021 | 764.221 | 108.133 | 945.259 | 291.422 | 326.898 | 6 |
| 2020 | 919.867 | 189.034 | 256.230 | 189.408 | 218.765 | 6 |
| 2019 | 645.863 | 105.972 | 210.956 | 284.188 | 135.703 | 6 |
Cifra de afaceri 2025
1.754.535 lei ▼ 41,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.754.535 | 418.670 | 389.781 | 967.532 | 567.594 | 8 |
| 2024 | 2.990.935 | 976.651 | 571.683 | 999.156 | 1.006.382 | 7 |
| 2023 | 1.529.369 | 243.197 | 656.159 | 91.277 | 727.052 | 8 |
| 2022 | 1.429.915 | 206.957 | 829.232 | 475.838 | 483.855 | 6 |
| 2021 | 764.221 | 108.133 | 945.259 | 291.422 | 326.898 | 6 |
| 2020 | 919.867 | 189.034 | 256.230 | 189.408 | 218.765 | 6 |
| 2019 | 645.863 | 105.972 | 210.956 | 284.188 | 135.703 | 6 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?