METAMOB S.R.L.
Satu Mare
32 ani pe piață69 angajațiCifră de afaceri 17.231.520 leiPlătitor TVA
Benko TamasResponsabil marketing
METAMOB este lider national in productia de panze panglica cu o retea de distributie vasta de tip “usa in usa” din Romania.
Asiguram servicii complete de intretinere a panzelelor panglica si a altor scule de prelucrare a lemnului asigurand preluarea si predarea acestora la timp pentru beneficiari.
Acordam asistenta tehnica pentru utilizarea corecta a produselor noastre, eficientizand activitatea partenerilor nostri şi prelungind durata de viata si functionare a utilajelor.
Asiguram servicii complete de intretinere a panzelelor panglica si a altor scule de prelucrare a lemnului asigurand preluarea si predarea acestora la timp pentru beneficiari.
Acordam asistenta tehnica pentru utilizarea corecta a produselor noastre, eficientizand activitatea partenerilor nostri şi prelungind durata de viata si functionare a utilajelor.
Locație & program
METAMOB S.R.L.
Punct de LucruStr. Aurel Vlaicu nr. 74, Satu Mare, Satu Mare Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
METAMOB SRL · CUI 6594115 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
METAMOB SRL · CUI 6594115 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- METAMOB SRL
- CUI
- 6594115
- Nr. reg. com.
- J1994001750303
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2563 – Fabricarea uneltelor
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Aurel Vlaicu nr. 102-106
440122, Satu Mare conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.231.520 | 829.669 | 13.989.576 | 9.045.038 | 10.540.986 | 69 |
| 2024 | 17.002.815 | 362.325 | 14.347.484 | 10.330.105 | 10.073.642 | 69 |
| 2023 | 17.275.533 | 395.721 | 15.259.887 | 11.879.189 | 10.107.038 | 72 |
| 2022 | 21.243.657 | 3.347.449 | 12.877.926 | 10.686.608 | 11.219.176 | 86 |
| 2021 | 18.083.219 | 2.438.879 | 12.372.094 | 8.778.962 | 9.413.208 | 83 |
| 2020 | 13.559.314 | 1.140.085 | 11.429.571 | 5.013.793 | 10.985.445 | 75 |
| 2019 | 12.774.558 | 720.403 | 11.733.598 | 5.808.319 | 10.040.360 | 70 |
Cifra de afaceri 2025
17.231.520 lei ▲ 1,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.231.520 | 829.669 | 13.989.576 | 9.045.038 | 10.540.986 | 69 |
| 2024 | 17.002.815 | 362.325 | 14.347.484 | 10.330.105 | 10.073.642 | 69 |
| 2023 | 17.275.533 | 395.721 | 15.259.887 | 11.879.189 | 10.107.038 | 72 |
| 2022 | 21.243.657 | 3.347.449 | 12.877.926 | 10.686.608 | 11.219.176 | 86 |
| 2021 | 18.083.219 | 2.438.879 | 12.372.094 | 8.778.962 | 9.413.208 | 83 |
| 2020 | 13.559.314 | 1.140.085 | 11.429.571 | 5.013.793 | 10.985.445 | 75 |
| 2019 | 12.774.558 | 720.403 | 11.733.598 | 5.808.319 | 10.040.360 | 70 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?