METALSIL PROD SRL
Brașov, Brasov
21 ani pe piață4 angajațiCifră de afaceri 12.185.846 leiPlătitor TVA
Turnarea metalelor neferoase usoare
Locație & program
METALSIL PROD SRL
Sediu SocialStr. Carierei nr. 127, Brașov, Brasov Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
METALSIL PROD SRL · CUI 18157629 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
METALSIL PROD SRL · CUI 18157629 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- METALSIL PROD SRL
- CUI
- 18157629
- Nr. reg. com.
- J2005002874080
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2453 – Turnarea metalelor neferoase ușoare
- Înregistrată în
- 2005
- Adresă sediu social
- Str. Carierei nr. 127
Brașov, Brasov
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.185.846 | 11.068.297 | 706.918 | 8.453.629 | -1.551.267 | 4 |
| 2024 | 14.970.027 | 1.657.312 | 896.572 | 16.713.542 | -12.619.564 | 5 |
| 2023 | 16.764.908 | -462.371 | 1.752.541 | 20.982.008 | -14.276.876 | 4 |
| 2022 | 22.510.189 | 125.437 | 2.806.127 | 23.136.503 | -13.814.505 | 25 |
| 2021 | 29.040.960 | 428.135 | 3.934.064 | 20.380.949 | -13.939.942 | 30 |
| 2020 | 25.462.151 | 51.378 | 5.273.620 | 22.575.768 | -14.368.077 | 40 |
| 2019 | 32.653.978 | -1.869.652 | 6.569.345 | 26.503.925 | -14.419.456 | 73 |
Cifra de afaceri 2025
12.185.846 lei ▼ 18,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.185.846 | 11.068.297 | 706.918 | 8.453.629 | -1.551.267 | 4 |
| 2024 | 14.970.027 | 1.657.312 | 896.572 | 16.713.542 | -12.619.564 | 5 |
| 2023 | 16.764.908 | -462.371 | 1.752.541 | 20.982.008 | -14.276.876 | 4 |
| 2022 | 22.510.189 | 125.437 | 2.806.127 | 23.136.503 | -13.814.505 | 25 |
| 2021 | 29.040.960 | 428.135 | 3.934.064 | 20.380.949 | -13.939.942 | 30 |
| 2020 | 25.462.151 | 51.378 | 5.273.620 | 22.575.768 | -14.368.077 | 40 |
| 2019 | 32.653.978 | -1.869.652 | 6.569.345 | 26.503.925 | -14.419.456 | 73 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?