MET AXA SRL
Botoșani, Botosani
32 ani pe piață53 angajațiCifră de afaceri 14.576.239 leiPlătitor TVA
Met-axa S.R.L. din Curtesti, judetul Botosani pune la dispozitia dumneavoastra profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Cu un efectiv de 40 angajati, Met-axa S.R.L. comercializeaza o gama larga de ciment, var, adezivi, vopseluri. Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere Romania
Toate produsele si serviciile companiei noastre sunt controlate si evaluate dupa un plan stabilit anterior. Acordam o atentie deosebita instruirii personalului nostru, pentru garantarea unei maxime satisfactii in utilizarea produselor Met-axa S.R.L..
Punand accent pe calitatea produselor si promptitudinea cu care raspundem solicitarilor dumneavoastra suntem siguri ca veti fi multumit de serviciile noastre.
Vom fi cu siguranta un sprijin real in cresterea afacerii dumneavoastra.
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.
Cu un efectiv de 40 angajati, Met-axa S.R.L. comercializeaza o gama larga de ciment, var, adezivi, vopseluri. Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere Romania
Toate produsele si serviciile companiei noastre sunt controlate si evaluate dupa un plan stabilit anterior. Acordam o atentie deosebita instruirii personalului nostru, pentru garantarea unei maxime satisfactii in utilizarea produselor Met-axa S.R.L..
Punand accent pe calitatea produselor si promptitudinea cu care raspundem solicitarilor dumneavoastra suntem siguri ca veti fi multumit de serviciile noastre.
Vom fi cu siguranta un sprijin real in cresterea afacerii dumneavoastra.
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
MET-AXA SRL · CUI RO6200105 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
MET-AXA SRL · CUI RO6200105 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- MET-AXA SRL
- CUI
- RO6200105
- Nr. reg. com.
- J1994000723076
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Graniceri nr. 7
Botoșani, Botosani
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.576.239 | 6.489 | 1.817.704 | 4.967.773 | 12.514.599 | 53 |
| 2024 | 15.988.754 | 2.202.404 | 1.875.554 | 5.566.558 | 12.507.012 | 58 |
| 2023 | 15.620.326 | 10.208 | 3.590.927 | 5.361.335 | 11.304.608 | 60 |
| 2022 | 18.601.351 | 4.333.344 | 3.855.589 | 5.609.447 | 11.294.452 | 64 |
| 2021 | 21.698.615 | 1.784.597 | 5.655.450 | 5.352.057 | 9.961.108 | 67 |
| 2020 | 20.829.032 | 1.302.257 | 5.803.104 | 4.639.066 | 8.241.220 | 64 |
| 2019 | 18.809.990 | 616.516 | 5.886.294 | 6.133.835 | 6.938.963 | 69 |
Cifra de afaceri 2025
14.576.239 lei ▼ 8,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.576.239 | 6.489 | 1.817.704 | 4.967.773 | 12.514.599 | 53 |
| 2024 | 15.988.754 | 2.202.404 | 1.875.554 | 5.566.558 | 12.507.012 | 58 |
| 2023 | 15.620.326 | 10.208 | 3.590.927 | 5.361.335 | 11.304.608 | 60 |
| 2022 | 18.601.351 | 4.333.344 | 3.855.589 | 5.609.447 | 11.294.452 | 64 |
| 2021 | 21.698.615 | 1.784.597 | 5.655.450 | 5.352.057 | 9.961.108 | 67 |
| 2020 | 20.829.032 | 1.302.257 | 5.803.104 | 4.639.066 | 8.241.220 | 64 |
| 2019 | 18.809.990 | 616.516 | 5.886.294 | 6.133.835 | 6.938.963 | 69 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?