Magic Eyes S.R.L.
Sibiu
19 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 107.262 leiPlătitor TVA
RaduAdministrator
Obiectul principal de activitate il reprezinta comercializarea si montarea de sisteme de alarma antiefractie, sisteme de alarma antiincendiu, sisteme CCTV - supraveghere video, interfoane si videointerfoane, sisteme de control acces, antifurt magazine, bariere auto, usi industriale sectionale, usi de garaj rezidentiale, automatizari, porti si confectii metalice, rulouri exterioare, marchize si jaluzele. Ne exprimam dorinta sincera de a stabili relatii de lunga durata cu clientii nostri si de a le oferi satisfactia beneficierii de excelentele noastre produse.
Serviciile noastre s-au dezvoltat pe o gama larga de aplicatii din sfera sistemelor de securitate:
Serviciile noastre s-au dezvoltat pe o gama larga de aplicatii din sfera sistemelor de securitate:
Locație & program
Magic Eyes S.R.L.
Sediu SocialStr. Garibaldi nr. 17, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
MAGIC EYES SRL · CUI 22140390 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
MAGIC EYES SRL · CUI 22140390 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- MAGIC EYES SRL
- CUI
- 22140390
- Nr. reg. com.
- J2007001242327
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 8009 – Activitati de servicii privind sistemele de securizare
- Înregistrată în
- 2007
- Adresă sediu social
- Str. Garibaldi nr. 17
Sibiu, Sibiu
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107.262 | -716 | 12.014 | 44.477 | -416 | 1 |
| 2024 | 117.306 | 14.576 | 250 | 34.980 | 14.876 | 1 |
| 2023 | 128.744 | 10.815 | 250 | 50.542 | 2.345 | 1 |
| 2022 | 97.011 | -8.770 | 250 | 52.628 | -8.470 | 0 |
| 2021 | 96.998 | 3.301 | 0 | 11.550 | 10.577 | 0 |
| 2020 | 41.682 | 1.324 | 0 | 24.521 | 7.449 | 1 |
| 2019 | 95.790 | 3.573 | 0 | 20.152 | 6.125 | 0 |
Cifra de afaceri 2025
107.262 lei ▼ 8,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107.262 | -716 | 12.014 | 44.477 | -416 | 1 |
| 2024 | 117.306 | 14.576 | 250 | 34.980 | 14.876 | 1 |
| 2023 | 128.744 | 10.815 | 250 | 50.542 | 2.345 | 1 |
| 2022 | 97.011 | -8.770 | 250 | 52.628 | -8.470 | 0 |
| 2021 | 96.998 | 3.301 | 0 | 11.550 | 10.577 | 0 |
| 2020 | 41.682 | 1.324 | 0 | 24.521 | 7.449 | 1 |
| 2019 | 95.790 | 3.573 | 0 | 20.152 | 6.125 | 0 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?