LICURICI IMPEX SRL
Onești, Bacau
33 ani pe piață188 angajațiCifră de afaceri 675.152.771 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al bauturilor
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
LICURICI IMPEX SRL · CUI 4102968 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
LICURICI IMPEX SRL · CUI 4102968 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- LICURICI IMPEX SRL
- CUI
- 4102968
- Nr. reg. com.
- J1993001020043
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Cal. Slănicului nr. FN
601110, Onești, Bacău conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 675.152.771 | 18.699.015 | 29.544.944 | 130.758.171 | 63.475.089 | 188 |
| 2024 | 561.079.716 | 8.854.044 | 22.987.856 | 88.718.315 | 47.276.074 | 171 |
| 2023 | 514.280.004 | 7.432.575 | 15.687.767 | 66.147.013 | 38.422.030 | 170 |
| 2022 | 488.456.533 | 8.564.442 | 13.126.328 | 53.566.146 | 30.989.456 | 167 |
| 2021 | 448.129.901 | 6.208.660 | 16.355.903 | 58.159.874 | 24.319.751 | 185 |
| 2020 | 418.020.229 | 3.831.144 | 18.218.167 | 57.977.927 | 19.541.029 | 199 |
| 2019 | 350.710.719 | 3.674.627 | 24.366.362 | 56.684.481 | 15.709.885 | 241 |
Cifra de afaceri 2025
675.152.771 lei ▲ 20,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 675.152.771 | 18.699.015 | 29.544.944 | 130.758.171 | 63.475.089 | 188 |
| 2024 | 561.079.716 | 8.854.044 | 22.987.856 | 88.718.315 | 47.276.074 | 171 |
| 2023 | 514.280.004 | 7.432.575 | 15.687.767 | 66.147.013 | 38.422.030 | 170 |
| 2022 | 488.456.533 | 8.564.442 | 13.126.328 | 53.566.146 | 30.989.456 | 167 |
| 2021 | 448.129.901 | 6.208.660 | 16.355.903 | 58.159.874 | 24.319.751 | 185 |
| 2020 | 418.020.229 | 3.831.144 | 18.218.167 | 57.977.927 | 19.541.029 | 199 |
| 2019 | 350.710.719 | 3.674.627 | 24.366.362 | 56.684.481 | 15.709.885 | 241 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?