KAMPUR COM SRL
Brașov, Brasov
32 ani pe piață9 angajațiCifră de afaceri 12.466.920 leiPlătitor TVA
Comert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule
Locație & program
KAMPUR COM SRL
Punct de LucruBd. Mihail Kogalniceanu nr. 18, Brașov, Brasov Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
KAMPUR COM SRL · CUI 6522844 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
KAMPUR COM SRL · CUI 6522844 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- KAMPUR COM SRL
- CUI
- 6522844
- Nr. reg. com.
- J08/2753/1994
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4511 – Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone)
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- DN1 - DN73, Biroul nr. 1
507075, Ghimbav, Brașov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.466.920 | 124.784 | 3.497.325 | 2.741.002 | 5.988.696 | 9 |
| 2024 | 12.010.642 | 147.531 | 3.555.109 | 2.223.624 | 5.807.713 | 10 |
| 2023 | 12.735.020 | 816.042 | 3.702.269 | 4.353.945 | 5.660.183 | 10 |
| 2022 | 11.818.658 | 281.848 | 3.244.747 | 3.765.462 | 4.844.141 | 10 |
| 2021 | 16.347.698 | 951.822 | 3.603.919 | 4.789.137 | 4.562.294 | 12 |
| 2020 | 9.891.892 | 252.867 | 3.905.054 | 3.408.938 | 3.610.472 | 14 |
| 2019 | 9.679.049 | 98.331 | 4.202.427 | 3.796.051 | 3.357.603 | 21 |
Cifra de afaceri 2025
12.466.920 lei ▲ 3,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.466.920 | 124.784 | 3.497.325 | 2.741.002 | 5.988.696 | 9 |
| 2024 | 12.010.642 | 147.531 | 3.555.109 | 2.223.624 | 5.807.713 | 10 |
| 2023 | 12.735.020 | 816.042 | 3.702.269 | 4.353.945 | 5.660.183 | 10 |
| 2022 | 11.818.658 | 281.848 | 3.244.747 | 3.765.462 | 4.844.141 | 10 |
| 2021 | 16.347.698 | 951.822 | 3.603.919 | 4.789.137 | 4.562.294 | 12 |
| 2020 | 9.891.892 | 252.867 | 3.905.054 | 3.408.938 | 3.610.472 | 14 |
| 2019 | 9.679.049 | 98.331 | 4.202.427 | 3.796.051 | 3.357.603 | 21 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?