INTER EXPRES SRL
Câmpulung, Arges
34 ani pe piață45 angajațiCifră de afaceri 16.163.314 leiPlătitor TVA
Transporturi rutiere de marfuri
Locație & program
INTER EXPRES SRL
Sediu SocialStr. Negru Voda nr. 204, Câmpulung, Arges Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
INTER-EXPRES SRL · CUI 152246 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
INTER-EXPRES SRL · CUI 152246 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- INTER-EXPRES SRL
- CUI
- 152246
- Nr. reg. com.
- J1991000711036
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Negru Voda nr. 204
Câmpulung, Arges
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.163.314 | 1.050.779 | 12.266.832 | 3.184.940 | 12.980.422 | 45 |
| 2024 | 14.414.835 | 377.318 | 13.116.238 | 4.218.485 | 12.629.644 | 41 |
| 2023 | 13.474.203 | 673.212 | 12.765.838 | 6.195.888 | 12.552.326 | 40 |
| 2022 | 14.737.885 | 1.246.359 | 7.831.955 | 4.206.848 | 11.879.114 | 40 |
| 2021 | 12.619.918 | 794.865 | 7.159.460 | 2.254.158 | 11.032.756 | 40 |
| 2020 | 10.758.204 | 427.097 | 6.228.318 | 1.797.288 | 10.537.891 | 40 |
| 2019 | 11.651.718 | 618.193 | 6.315.870 | 2.056.086 | 10.260.794 | 40 |
Cifra de afaceri 2025
16.163.314 lei ▲ 12,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.163.314 | 1.050.779 | 12.266.832 | 3.184.940 | 12.980.422 | 45 |
| 2024 | 14.414.835 | 377.318 | 13.116.238 | 4.218.485 | 12.629.644 | 41 |
| 2023 | 13.474.203 | 673.212 | 12.765.838 | 6.195.888 | 12.552.326 | 40 |
| 2022 | 14.737.885 | 1.246.359 | 7.831.955 | 4.206.848 | 11.879.114 | 40 |
| 2021 | 12.619.918 | 794.865 | 7.159.460 | 2.254.158 | 11.032.756 | 40 |
| 2020 | 10.758.204 | 427.097 | 6.228.318 | 1.797.288 | 10.537.891 | 40 |
| 2019 | 11.651.718 | 618.193 | 6.315.870 | 2.056.086 | 10.260.794 | 40 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?