INSTAL IMPEX SRL
Arad, Arad
28 ani pe piață102 angajațiCifră de afaceri 95.163.386 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al echipamentelor si furniturilor de fierarie pentru instalatii sanitare si de incalzire
Locație & program
INSTAL IMPEX SRL
Sediu SocialStr. Andrei Saguna nr. 29, Arad, Arad Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
INSTAL IMPEX SRL · CUI RO10933767 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
INSTAL IMPEX SRL · CUI RO10933767 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- INSTAL IMPEX SRL
- CUI
- RO10933767
- Nr. reg. com.
- J1998000526026
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4684 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- Înregistrată în
- 1998
- Adresă sediu social
- Str. Andrei Saguna nr. 29
Arad, Arad
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.163.386 | -3.788.913 | 4.030.210 | 28.055.031 | 5.102.869 | 102 |
| 2024 | 101.059.329 | -2.872.930 | 4.645.520 | 31.356.730 | 8.891.783 | 114 |
| 2023 | 108.880.815 | -1.095.875 | 4.802.807 | 36.495.254 | 11.817.213 | 116 |
| 2022 | 107.747.643 | 2.186.339 | 5.224.630 | 31.873.366 | 12.947.073 | 120 |
| 2021 | 91.012.396 | 1.758.652 | 4.348.961 | 28.688.278 | 11.544.944 | 113 |
| 2020 | 72.588.235 | 719.701 | 4.320.588 | 21.953.134 | 10.184.292 | 98 |
| 2019 | 78.522.234 | -460.314 | 4.716.333 | 22.342.016 | 9.632.766 | 128 |
Cifra de afaceri 2025
95.163.386 lei ▼ 5,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.163.386 | -3.788.913 | 4.030.210 | 28.055.031 | 5.102.869 | 102 |
| 2024 | 101.059.329 | -2.872.930 | 4.645.520 | 31.356.730 | 8.891.783 | 114 |
| 2023 | 108.880.815 | -1.095.875 | 4.802.807 | 36.495.254 | 11.817.213 | 116 |
| 2022 | 107.747.643 | 2.186.339 | 5.224.630 | 31.873.366 | 12.947.073 | 120 |
| 2021 | 91.012.396 | 1.758.652 | 4.348.961 | 28.688.278 | 11.544.944 | 113 |
| 2020 | 72.588.235 | 719.701 | 4.320.588 | 21.953.134 | 10.184.292 | 98 |
| 2019 | 78.522.234 | -460.314 | 4.716.333 | 22.342.016 | 9.632.766 | 128 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?