IMOB MRG
Sibiu, Sibiu
20 ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 611.028 leiPlătitor TVA
COMISION 0%! IMOB MRG in calitate de reprezentant al vanzatorului, vinde garsoniere si apartamente 2 si 3 camere la preturi bune, 500euro/mp + TVA 5 % = 525 euro. Ansamblul este format din 3 imobile situate in Selimbar - Vasile Aron, la doar 5 min. de mers pe jos pana la intersectia b-dul Stefan cel Mare cu str. Vasile Aron. Predarea apartamentelor se face la gri, avand centrala.
Locație & program
Date firmă
IMOB MRG SRL · CUI RO18670623 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
IMOB MRG SRL · CUI RO18670623 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- IMOB MRG SRL
- CUI
- RO18670623
- Nr. reg. com.
- J2006000707321
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliara
- Înregistrată în
- 2006
- Adresă sediu social
- Str. Ghiocelului nr. 20
550032, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 611.028 | 422.029 | 2.677.156 | 2.599.668 | 482.214 | 2 |
| 2024 | 688.992 | 28.948 | 2.611.501 | 5.862.749 | 60.185 | 2 |
| 2023 | 561.339 | 20.273 | 1.313.066 | 5.817.398 | 31.237 | 2 |
| 2022 | 3.218.786 | 1.642.038 | 1.400.433 | 5.280.500 | 1.653.002 | 2 |
| 2021 | 4.611.031 | 1.699.505 | 2.298.276 | 99.181 | 4.671.017 | 2 |
| 2020 | 4.367.522 | 1.822.854 | 3.145.644 | 495.391 | 4.171.511 | 2 |
| 2019 | 2.434.453 | 1.135.796 | 2.702.189 | 1.944.929 | 2.347.635 | 2 |
Cifra de afaceri 2025
611.028 lei ▼ 11,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 611.028 | 422.029 | 2.677.156 | 2.599.668 | 482.214 | 2 |
| 2024 | 688.992 | 28.948 | 2.611.501 | 5.862.749 | 60.185 | 2 |
| 2023 | 561.339 | 20.273 | 1.313.066 | 5.817.398 | 31.237 | 2 |
| 2022 | 3.218.786 | 1.642.038 | 1.400.433 | 5.280.500 | 1.653.002 | 2 |
| 2021 | 4.611.031 | 1.699.505 | 2.298.276 | 99.181 | 4.671.017 | 2 |
| 2020 | 4.367.522 | 1.822.854 | 3.145.644 | 495.391 | 4.171.511 | 2 |
| 2019 | 2.434.453 | 1.135.796 | 2.702.189 | 1.944.929 | 2.347.635 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?