IMA CONCEPT S.R.L.
București, Bucuresti
18 ani pe piață9 angajațiCifră de afaceri 6.133.797 leiPlătitor TVA
Dedurizatoare - Sisteme de tratare a apei - Comercializare si Montaj - Dealer ECOWATER
Sisteme de apa plata la chiuveta dvs
Sisteme de apa plata la chiuveta dvs
Locație & program
IMA CONCEPT S.R.L.
Punct de LucruCalea grivitei nr. 51, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
IMA CONCEPT SRL · CUI 24905600 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
IMA CONCEPT SRL · CUI 24905600 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- IMA CONCEPT SRL
- CUI
- 24905600
- Nr. reg. com.
- J2008002143262
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4686 – Comert cu ridicata al altor produse intermediare
- Înregistrată în
- 2008
- Adresă sediu social
- Aleea Carpați nr. 35
540318, Târgu Mureș, Mureș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.133.797 | 277.650 | 211.562 | 1.424.680 | 1.255.359 | 9 |
| 2024 | 5.933.450 | 737.628 | 251.555 | 1.028.672 | 1.786.042 | 6 |
| 2023 | 6.172.166 | 884.470 | 319.532 | 829.552 | 1.973.255 | 2 |
| 2022 | 6.930.990 | 348.155 | 45.666 | 785.933 | 1.331.176 | 4 |
| 2021 | 6.598.234 | 1.085.881 | 47.231 | 1.095.180 | 1.681.947 | 6 |
| 2020 | 6.533.523 | 1.322.211 | 43.163 | 649.806 | 1.359.749 | 4 |
| 2019 | 3.416.442 | 386.165 | 14.937 | 925.462 | 495.433 | 3 |
Cifra de afaceri 2025
6.133.797 lei ▲ 3,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.133.797 | 277.650 | 211.562 | 1.424.680 | 1.255.359 | 9 |
| 2024 | 5.933.450 | 737.628 | 251.555 | 1.028.672 | 1.786.042 | 6 |
| 2023 | 6.172.166 | 884.470 | 319.532 | 829.552 | 1.973.255 | 2 |
| 2022 | 6.930.990 | 348.155 | 45.666 | 785.933 | 1.331.176 | 4 |
| 2021 | 6.598.234 | 1.085.881 | 47.231 | 1.095.180 | 1.681.947 | 6 |
| 2020 | 6.533.523 | 1.322.211 | 43.163 | 649.806 | 1.359.749 | 4 |
| 2019 | 3.416.442 | 386.165 | 14.937 | 925.462 | 495.433 | 3 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?