ICCO E.M.T.(ELECTRONIC MANUFACTURING TEHNOLOGY) SRL
Brașov
33 ani pe piață87 angajațiCifră de afaceri 29.368.314 leiPlătitor TVA
RADULESCU MIRELADIRECTOR MARKETING
Comert cu ridicata al altor produse
Locație & program
ICCO E.M.T.(ELECTRONIC MANUFACTURING TEHNOLOGY) SRL
Punct de LucruStr. Scolii nr. 8, Brașov, Brasov Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ICCO E.M.T.(ELECTRONIC MANUFACTURING TEHNOLOGY) SRL · CUI 4581240 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ICCO E.M.T.(ELECTRONIC MANUFACTURING TEHNOLOGY) SRL · CUI 4581240 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ICCO E.M.T.(ELECTRONIC MANUFACTURING TEHNOLOGY) SRL
- CUI
- 4581240
- Nr. reg. com.
- J1992000290084
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Spicului nr. 3, C1-B3
500460, Brașov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.368.314 | -1.759.619 | 7.117.824 | 5.154.459 | 12.683.499 | 87 |
| 2024 | 28.359.694 | 191.315 | 19.054.807 | 19.677.272 | 14.443.119 | 95 |
| 2023 | 30.683.916 | -1.161.452 | 20.326.191 | 18.986.668 | 14.723.146 | 100 |
| 2022 | 33.078.865 | 815.609 | 19.935.346 | 21.312.764 | 16.280.249 | 96 |
| 2021 | 22.403.639 | -1.241.235 | 19.759.472 | 17.633.070 | 16.005.213 | 93 |
| 2020 | 63.197.595 | 969.038 | 19.813.409 | 15.776.395 | 17.823.544 | 95 |
| 2019 | 27.013.944 | 569.785 | 8.753.233 | 3.536.869 | 17.273.594 | 120 |
Cifra de afaceri 2025
29.368.314 lei ▲ 3,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.368.314 | -1.759.619 | 7.117.824 | 5.154.459 | 12.683.499 | 87 |
| 2024 | 28.359.694 | 191.315 | 19.054.807 | 19.677.272 | 14.443.119 | 95 |
| 2023 | 30.683.916 | -1.161.452 | 20.326.191 | 18.986.668 | 14.723.146 | 100 |
| 2022 | 33.078.865 | 815.609 | 19.935.346 | 21.312.764 | 16.280.249 | 96 |
| 2021 | 22.403.639 | -1.241.235 | 19.759.472 | 17.633.070 | 16.005.213 | 93 |
| 2020 | 63.197.595 | 969.038 | 19.813.409 | 15.776.395 | 17.823.544 | 95 |
| 2019 | 27.013.944 | 569.785 | 8.753.233 | 3.536.869 | 17.273.594 | 120 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?