Transport Marfa
Valea Mare, jud. Covasna
30 ani pe piață5 angajațiCifră de afaceri 11.192.249 leiPlătitor TVA
Mădălin ToșuDirector General
Transport marfă în Romania și Europa. Transportam intern si internațional | Transport agabaritic | Mutări si Relocare | Transport refrigerate | Transport frigorific | Transport FTL si LTL | Transport Expediție și Logistică
Locație & program
Transport Marfa
Punct de LucruSat Valea Mare, Com. Yalea Mare, Nr 51A, 527170, Valea Mare, Covasna Vezi pe hartă
Persoane de contact
Transport Marfa
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
"ANACONDA IMPEX" SRL · CUI 8368181 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
"ANACONDA IMPEX" SRL · CUI 8368181 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- "ANACONDA IMPEX" SRL
- CUI
- 8368181
- Nr. reg. com.
- J1996000159149
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5231 – Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- Înregistrată în
- 1996
- Adresă sediu social
- G Valea Mare nr. 51A
527170, Valea Mare, Covasna conform ANAF - Cont bancar
RON RO04INGB 0000 9999 1361 0618
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.192.249 | 686.863 | 317.787 | 924.561 | 760.470 | 5 |
| 2024 | 7.425.912 | 575.497 | 209.528 | 638.413 | 647.744 | 3 |
| 2023 | 2.448.385 | 254.706 | 0 | 125.128 | 277.681 | 3 |
| 2022 | 0 | -24.995 | 0 | 0 | 22.976 | 0 |
| 2021 | 0 | -277 | 24.750 | 18.000 | 47.971 | 0 |
| 2020 | 0 | -233 | 24.750 | 17.999 | 48.248 | 0 |
| 2019 | 0 | -629 | 24.750 | 17.960 | 48.482 | 0 |
Cifra de afaceri 2025
11.192.249 lei ▲ 50,7%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.192.249 | 686.863 | 317.787 | 924.561 | 760.470 | 5 |
| 2024 | 7.425.912 | 575.497 | 209.528 | 638.413 | 647.744 | 3 |
| 2023 | 2.448.385 | 254.706 | 0 | 125.128 | 277.681 | 3 |
| 2022 | 0 | -24.995 | 0 | 0 | 22.976 | 0 |
| 2021 | 0 | -277 | 24.750 | 18.000 | 47.971 | 0 |
| 2020 | 0 | -233 | 24.750 | 17.999 | 48.248 | 0 |
| 2019 | 0 | -629 | 24.750 | 17.960 | 48.482 | 0 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?