Hortifruct S.R.L
București, Bucuresti
28 ani pe piațăCifră de afaceri 204.252 leiPlătitor TVA
# Societate comerciala cu personalitate juridica de drept roman, constituită sub forma unei societăţi cu răspundere limitată.
# Infiintata in decembrie 2006
# Recunoscuta ca Organizatie de producători în 12 septembrie 2007, pentru grupa de produse „legume şi fructe”
# Este prima si unica organizaţie de producători din România si Sud-Estul Europei
# Infiintata in decembrie 2006
# Recunoscuta ca Organizatie de producători în 12 septembrie 2007, pentru grupa de produse „legume şi fructe”
# Este prima si unica organizaţie de producători din România si Sud-Estul Europei
Locație & program
BERSER SA
Punct de LucruDrumul Binelui nr. 6, Sector 4, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Date firmă
BERSER S.R.L. · CUI RO11071651 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
BERSER S.R.L. · CUI RO11071651 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- BERSER S.R.L.
- CUI
- RO11071651
- Nr. reg. com.
- J1998009997409
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 113 – Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
- Înregistrată în
- 1998
- Adresă sediu social
- Str. Intrarea Serelor nr. 2, Pavilion Administrativ. Parter. Camera 1
București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 204.252 | -702.548 | 197.823.948 | 225.456.624 | 6.743.595 | 0 |
| 2024 | 930.045 | 8.512.053 | 205.583.903 | 232.447.027 | 7.446.143 | 0 |
| 2023 | 932.851 | 13.901.525 | 208.169.374 | 239.666.502 | 871.089 | 4 |
| 2022 | 1.906.724 | 15.021.166 | 311.380.795 | 160.991.442 | 179.557.750 | 6 |
| 2021 | 853.087 | 13.940.724 | 327.561.063 | 207.027.307 | 164.536.584 | 8 |
| 2020 | 656.365 | -2.130.892 | 353.811.072 | 237.605.391 | 150.595.860 | 6 |
| 2019 | 600.864 | -1.286.644 | 341.445.304 | 221.416.285 | 152.726.752 | 9 |
Cifra de afaceri 2025
204.252 lei ▼ 78%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 204.252 | -702.548 | 197.823.948 | 225.456.624 | 6.743.595 | 0 |
| 2024 | 930.045 | 8.512.053 | 205.583.903 | 232.447.027 | 7.446.143 | 0 |
| 2023 | 932.851 | 13.901.525 | 208.169.374 | 239.666.502 | 871.089 | 4 |
| 2022 | 1.906.724 | 15.021.166 | 311.380.795 | 160.991.442 | 179.557.750 | 6 |
| 2021 | 853.087 | 13.940.724 | 327.561.063 | 207.027.307 | 164.536.584 | 8 |
| 2020 | 656.365 | -2.130.892 | 353.811.072 | 237.605.391 | 150.595.860 | 6 |
| 2019 | 600.864 | -1.286.644 | 341.445.304 | 221.416.285 | 152.726.752 | 9 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?