HIDRO TERM S.R.L.
Satu Mare, Satu Mare
22 ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 780.022 leiPlătitor TVA
Societatea HIDRO TERM srl. Satu Mare asigura servicii de Montare , Instalare , Reparatii ,Punere in Functiune la cazane de apa calda,apa fierbinte si abur de joasa sau medie presiune ce intra sub incidenta ISCIR .
Asiguram reglaje,reparatii,
service si piese de schimb la urmatoarele tipuri de
cazane:BUDERUS , LOOS , FERROLI.
Asiguram reglaje,reparatii,
service si piese de schimb la urmatoarele tipuri de
cazane:BUDERUS , LOOS , FERROLI.
Locație & program
HIDRO TERM S.R.L.
Punct de LucruStr. Victor Babes nr. 1, Satu Mare, Satu Mare Vezi pe hartă
Persoane de contact
Date firmă
HIDRO TERM SRL · CUI RO16274975 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
HIDRO TERM SRL · CUI RO16274975 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- HIDRO TERM SRL
- CUI
- RO16274975
- Nr. reg. com.
- J2004000367309
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- Str. Cibinului
Satu Mare conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 780.022 | 399.974 | 16.464 | 411.061 | 400.214 | 2 |
| 2024 | 931.715 | 455.834 | 18.663 | 333.921 | 456.074 | 2 |
| 2023 | 731.149 | 317.138 | 11.071 | 42.421 | 317.378 | 2 |
| 2022 | 849.401 | 405.643 | 18.301 | 51.600 | 406.049 | 2 |
| 2021 | 827.879 | 490.877 | 24.646 | 41.482 | 491.117 | 2 |
| 2020 | 663.364 | 370.657 | 13.300 | 60.773 | 370.897 | 2 |
| 2019 | 666.115 | 231.969 | 4.032 | 56.455 | 600.739 | 2 |
Cifra de afaceri 2025
780.022 lei ▼ 16,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 780.022 | 399.974 | 16.464 | 411.061 | 400.214 | 2 |
| 2024 | 931.715 | 455.834 | 18.663 | 333.921 | 456.074 | 2 |
| 2023 | 731.149 | 317.138 | 11.071 | 42.421 | 317.378 | 2 |
| 2022 | 849.401 | 405.643 | 18.301 | 51.600 | 406.049 | 2 |
| 2021 | 827.879 | 490.877 | 24.646 | 41.482 | 491.117 | 2 |
| 2020 | 663.364 | 370.657 | 13.300 | 60.773 | 370.897 | 2 |
| 2019 | 666.115 | 231.969 | 4.032 | 56.455 | 600.739 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?