HANSA-FLEX ROMANIA S.R.L.
Sibiu, Sibiu
32 ani pe piață34 angajațiCifră de afaceri 20.067.699 leiPlătitor TVA
Comercializam si producem furtunuri hidraulice si componente hidro-pneumatice. Consultanta tehnica, reparatii si service.
Avem un stoc foarte diversificat de tipuri de furtune hidraulice si o gama larga de conectica pentru utilajele Dvs. din care:
tuburi din teflon, poliuretan poliamida
cilindri hidraulici, distribuitoare hidraulice actionate electric sau manual
pompe cu roti dintate
motoare
Avem un stoc foarte diversificat de tipuri de furtune hidraulice si o gama larga de conectica pentru utilajele Dvs. din care:
tuburi din teflon, poliuretan poliamida
cilindri hidraulici, distribuitoare hidraulice actionate electric sau manual
pompe cu roti dintate
motoare
Locație & program
HANSA-FLEX ROMANIA - SIBIU
Punct de LucruStr. Raului nr. 34, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
HANSA - FLEX ROMANIA SRL · CUI 6597545 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
HANSA - FLEX ROMANIA SRL · CUI 6597545 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- HANSA - FLEX ROMANIA SRL
- CUI
- 6597545
- Nr. reg. com.
- J2003000880230
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4686 – Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Bld Biruintei nr. 251
Pantelimon, Ilfov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.067.699 | 2.695.103 | 1.385.351 | 1.785.191 | 7.350.209 | 34 |
| 2024 | 17.475.746 | 2.455.053 | 1.378.196 | 1.185.114 | 8.393.127 | 31 |
| 2023 | 15.649.305 | 2.480.259 | 1.533.877 | 1.118.329 | 7.638.074 | 33 |
| 2022 | 13.412.600 | 1.743.375 | 984.516 | 1.070.042 | 6.457.814 | 33 |
| 2021 | 11.662.084 | 1.349.240 | 1.114.901 | 809.743 | 6.014.440 | 32 |
| 2020 | 10.235.685 | 926.974 | 1.121.416 | 708.265 | 5.665.200 | 33 |
| 2019 | 10.760.385 | 1.163.418 | 1.007.307 | 789.232 | 6.138.226 | 32 |
Cifra de afaceri 2025
20.067.699 lei ▲ 14,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.067.699 | 2.695.103 | 1.385.351 | 1.785.191 | 7.350.209 | 34 |
| 2024 | 17.475.746 | 2.455.053 | 1.378.196 | 1.185.114 | 8.393.127 | 31 |
| 2023 | 15.649.305 | 2.480.259 | 1.533.877 | 1.118.329 | 7.638.074 | 33 |
| 2022 | 13.412.600 | 1.743.375 | 984.516 | 1.070.042 | 6.457.814 | 33 |
| 2021 | 11.662.084 | 1.349.240 | 1.114.901 | 809.743 | 6.014.440 | 32 |
| 2020 | 10.235.685 | 926.974 | 1.121.416 | 708.265 | 5.665.200 | 33 |
| 2019 | 10.760.385 | 1.163.418 | 1.007.307 | 789.232 | 6.138.226 | 32 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?