GRUP FEROVIAR ROMAN SA
București, Bucuresti
25 ani pe piață2186 angajațiCifră de afaceri 936.488.399 leiPlătitor TVA
Transporturi pe calea ferata
Locație & program
GRUP FEROVIAR ROMAN SA
Sediu SocialCalea Victoriei nr. 114, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
GRUP FEROVIAR ROMAN SA · CUI 14256514 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
GRUP FEROVIAR ROMAN SA · CUI 14256514 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- GRUP FEROVIAR ROMAN SA
- CUI
- 14256514
- Nr. reg. com.
- J2001008958401
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4920 – Transporturi de marfă pe calea ferată
- Înregistrată în
- 2001
- Adresă sediu social
- Calea Victoriei nr. 114
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 936.488.399 | 5.726.342 | 966.091.062 | 676.173.918 | 788.156.725 | 2.186 |
| 2024 | 1.027.356.307 | 2.694.837 | 787.925.905 | 641.635.831 | 699.180.373 | 2.558 |
| 2023 | 1.055.262.161 | 23.779.041 | 710.460.121 | 582.572.788 | 693.235.021 | 2.522 |
| 2022 | 1.006.939.254 | 44.020.137 | 645.323.565 | 453.067.004 | 678.846.807 | 2.391 |
| 2021 | 771.944.995 | 13.859.248 | 591.613.154 | 489.689.931 | 523.422.709 | 2.241 |
| 2020 | 692.199.467 | 31.930.457 | 604.327.747 | 370.040.480 | 584.563.459 | 2.180 |
| 2019 | 732.989.589 | 33.071.502 | 636.165.448 | 330.704.231 | 557.439.735 | 2.235 |
Cifra de afaceri 2025
936.488.399 lei ▼ 8,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 936.488.399 | 5.726.342 | 966.091.062 | 676.173.918 | 788.156.725 | 2.186 |
| 2024 | 1.027.356.307 | 2.694.837 | 787.925.905 | 641.635.831 | 699.180.373 | 2.558 |
| 2023 | 1.055.262.161 | 23.779.041 | 710.460.121 | 582.572.788 | 693.235.021 | 2.522 |
| 2022 | 1.006.939.254 | 44.020.137 | 645.323.565 | 453.067.004 | 678.846.807 | 2.391 |
| 2021 | 771.944.995 | 13.859.248 | 591.613.154 | 489.689.931 | 523.422.709 | 2.241 |
| 2020 | 692.199.467 | 31.930.457 | 604.327.747 | 370.040.480 | 584.563.459 | 2.180 |
| 2019 | 732.989.589 | 33.071.502 | 636.165.448 | 330.704.231 | 557.439.735 | 2.235 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?