Giramex este o firmă din Mioveni, jud. Argeș. Denumirea oficială este GIRAMEX SRL, înregistrată din 1992, cu 6 salariați în 2025.
Prezentare generată din datele firmei
Adresa
Bd. Dacia nr. 138, Mioveni, jud. Argeș Vezi pe hartă
DINUTA ARGENTINA
DIRECTOR ECONOMIC
Date firmă
GIRAMEX SRL · CUI 159694 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
GIRAMEX SRL · CUI 159694 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- GIRAMEX SRL
- CUI
- 159694
- Nr. reg. com.
- J1992000008036
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4672 – Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone)
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- nr. 500 D, DN 73. Biroul nr. 1
117451, Argeșelu, jud. Argeș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.093.139 | 107.684 | 2.851.538 | 3.354.233 | 2.384.771 | 6 |
| 2024 | 4.397.702 | 66.894 | 2.910.901 | 3.640.815 | 2.277.087 | 6 |
| 2023 | 4.783.785 | 41.890 | 2.982.865 | 3.842.321 | 2.210.198 | 8 |
| 2022 | 5.740.304 | 25.548 | 3.034.489 | 4.120.869 | 2.168.308 | 10 |
| 2021 | 8.816.375 | 19.611 | 3.146.176 | 4.867.747 | 2.142.760 | 21 |
| 2020 | 8.925.126 | 95.172 | 3.241.550 | 4.506.195 | 2.158.686 | 26 |
| 2019 | 11.727.272 | 77.940 | 3.272.628 | 5.019.679 | 2.148.513 | 31 |
Cifra de afaceri 2025
4.093.139 lei ▼ 6,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.093.139 | 107.684 | 2.851.538 | 3.354.233 | 2.384.771 | 6 |
| 2024 | 4.397.702 | 66.894 | 2.910.901 | 3.640.815 | 2.277.087 | 6 |
| 2023 | 4.783.785 | 41.890 | 2.982.865 | 3.842.321 | 2.210.198 | 8 |
| 2022 | 5.740.304 | 25.548 | 3.034.489 | 4.120.869 | 2.168.308 | 10 |
| 2021 | 8.816.375 | 19.611 | 3.146.176 | 4.867.747 | 2.142.760 | 21 |
| 2020 | 8.925.126 | 95.172 | 3.241.550 | 4.506.195 | 2.158.686 | 26 |
| 2019 | 11.727.272 | 77.940 | 3.272.628 | 5.019.679 | 2.148.513 | 31 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?