Genetyp Solutions S.R.L.
Cluj-Napoca, Cluj
22 ani pe piață6 angajațiCifră de afaceri 1.379.421 leiPlătitor TVA
Firma Genetyp Solutions este importatorul unic a suitei de aplicatii Hostware, solutie informatica destinata industriei HoReCa. Compania are ca scop principal oferirea de consultanta, produse software si hardware, servicii de instalare-instruire, servicii dupa vanzare.
Locație & program
Genetyp Solutions S.R.L.
Punct de LucruStr. Craiova nr. 5, Cluj-Napoca, Cluj Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
GENETYP SOLUTIONS SRL · CUI RO16858036 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
GENETYP SOLUTIONS SRL · CUI RO16858036 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- GENETYP SOLUTIONS SRL
- CUI
- RO16858036
- Nr. reg. com.
- J2004003739125
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- Pța. Avram Iancu nr. 9
400098, Cluj-Napoca, Cluj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.379.421 | 242.665 | 41.024 | 479.888 | 243.001 | 6 |
| 2024 | 1.103.965 | 205.128 | 93.437 | 370.003 | 205.464 | 5 |
| 2023 | 1.194.258 | 129.045 | 175.762 | 423.203 | 131.666 | 6 |
| 2022 | 1.118.761 | -88.094 | 262.801 | 459.644 | 133.057 | 8 |
| 2021 | 1.859.706 | 462.998 | 175.286 | 423.582 | 557.993 | 8 |
| 2020 | 801.232 | -55.465 | 97.108 | 526.422 | 221.311 | 8 |
| 2019 | 2.288.313 | 338.270 | 108.331 | 250.856 | 645.198 | 9 |
Cifra de afaceri 2025
1.379.421 lei ▲ 25%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.379.421 | 242.665 | 41.024 | 479.888 | 243.001 | 6 |
| 2024 | 1.103.965 | 205.128 | 93.437 | 370.003 | 205.464 | 5 |
| 2023 | 1.194.258 | 129.045 | 175.762 | 423.203 | 131.666 | 6 |
| 2022 | 1.118.761 | -88.094 | 262.801 | 459.644 | 133.057 | 8 |
| 2021 | 1.859.706 | 462.998 | 175.286 | 423.582 | 557.993 | 8 |
| 2020 | 801.232 | -55.465 | 97.108 | 526.422 | 221.311 | 8 |
| 2019 | 2.288.313 | 338.270 | 108.331 | 250.856 | 645.198 | 9 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?