GALWAY SPORT SRL
Aiud, Alba
25 ani pe piață263 angajațiCifră de afaceri 54.009.026 leiPlătitor TVA
Fabricarea incaltamintei
Locație & program
GALWAY SPORT SRL
Punct de LucruStr. Valea Aiudului nr. 74, Aiud, Alba Vezi pe hartă
Persoane de contact
Date firmă
GALWAY SPORT S.R.L. · CUI 13889593 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
GALWAY SPORT S.R.L. · CUI 13889593 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- GALWAY SPORT S.R.L.
- CUI
- 13889593
- Nr. reg. com.
- J01/133/2001
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 1520 – Fabricarea încălțămintei
- Înregistrată în
- 2001
- Adresă sediu social
- Str. Tudor Vladimirescu nr. 47
515200, Aiud, Alba conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.009.026 | -568.589 | 540.733 | 6.815.613 | 526.278 | 263 |
| 2024 | 48.360.189 | 188.194 | 730.145 | 10.311.088 | 1.094.866 | 266 |
| 2023 | 57.161.585 | -3.341.570 | 998.147 | 5.530.098 | 906.673 | 318 |
| 2022 | 62.096.174 | 1.116.694 | 1.225.185 | 4.303.216 | 4.295.139 | 376 |
| 2021 | 52.643.056 | 1.636.428 | 1.366.428 | 2.982.559 | 3.742.323 | 330 |
| 2020 | 40.459.519 | 1.440.192 | 730.018 | 3.960.134 | 2.391.383 | 306 |
| 2019 | 40.256.444 | 426.459 | 799.546 | 2.233.099 | 1.543.388 | 303 |
Cifra de afaceri 2025
54.009.026 lei ▲ 11,7%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.009.026 | -568.589 | 540.733 | 6.815.613 | 526.278 | 263 |
| 2024 | 48.360.189 | 188.194 | 730.145 | 10.311.088 | 1.094.866 | 266 |
| 2023 | 57.161.585 | -3.341.570 | 998.147 | 5.530.098 | 906.673 | 318 |
| 2022 | 62.096.174 | 1.116.694 | 1.225.185 | 4.303.216 | 4.295.139 | 376 |
| 2021 | 52.643.056 | 1.636.428 | 1.366.428 | 2.982.559 | 3.742.323 | 330 |
| 2020 | 40.459.519 | 1.440.192 | 730.018 | 3.960.134 | 2.391.383 | 306 |
| 2019 | 40.256.444 | 426.459 | 799.546 | 2.233.099 | 1.543.388 | 303 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?