Fol Kool ltd S.R.L.
Sântana, Arad
20 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 160.215 lei
Aplicator autorizat profesional de folii solare ,antigriblura,security si decorative cu 7ani experienta an domeniu.Aplicam folii marca LLUMAR,SolarZone,SSPRO si decorative: 3M Carbon si Oracal.Servicii: Aplicat folii geamuri Autoturisme ,Aplicat folii decorative si antigriblura pe caroserie auto si Aplicat folii solare si security geamuri plane Cladirii. Calitate garantata a foliei si a manoperei.
Locație & program
Fol Kool ltd S.R.L.
Punct de LucruStr. Stefan cel Mare nr. 02.04.10, Sântana, Arad Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
FOL KOOL LTD S.R.L. · CUI 18691170 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
FOL KOOL LTD S.R.L. · CUI 18691170 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- FOL KOOL LTD S.R.L.
- CUI
- 18691170
- Nr. reg. com.
- J02/942/2006
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 4520 – Intretinerea si repararea autovehiculelor
- Înregistrată în
- 2006
- Adresă sediu social
- Str. Muncii nr. 81
317280, Sântana, Arad conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 160.215 | -13.097 | 123 | 28.128 | -9.226 | 1 |
| 2024 | 201.779 | -17.859 | 1.594 | 21.844 | 3.871 | 2 |
| 2023 | 148.110 | 2.845 | 3.424 | 14.058 | 21.730 | 1 |
| 2022 | 145.832 | 2.981 | 1.798 | 13.604 | 18.885 | 1 |
| 2021 | 157.378 | 13.199 | 7.543 | 18.908 | 15.904 | 1 |
| 2020 | 120.150 | 13.507 | 0 | 23.990 | 2.706 | 1 |
| 2019 | 189.541 | -11.758 | 0 | 35.950 | -10.801 | 2 |
Cifra de afaceri 2025
160.215 lei ▼ 20,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 160.215 | -13.097 | 123 | 28.128 | -9.226 | 1 |
| 2024 | 201.779 | -17.859 | 1.594 | 21.844 | 3.871 | 2 |
| 2023 | 148.110 | 2.845 | 3.424 | 14.058 | 21.730 | 1 |
| 2022 | 145.832 | 2.981 | 1.798 | 13.604 | 18.885 | 1 |
| 2021 | 157.378 | 13.199 | 7.543 | 18.908 | 15.904 | 1 |
| 2020 | 120.150 | 13.507 | 0 | 23.990 | 2.706 | 1 |
| 2019 | 189.541 | -11.758 | 0 | 35.950 | -10.801 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?