FLORIDA CONSTRUCT S.R.L.
Alba Iulia, Alba
22 ani pe piață18 angajațiCifră de afaceri 29.461.228 leiPlătitor TVA
Infiintata in 2004, Florida Construct este o companie tanara si dinamica .
Fabricam JALUZELE VERTICALE, RULORI TEXTILE.
Montam TAMPLARIE PVC(profile REHAU GERMANIA) si ALUMINIU cu geam termopan.
Distribuim si montam USI PORTA DOORS.
Incercam sa oferim servicii cat mai de calitate si sa le aratam clientilor respectul cuvenit
Asiguram service-ul pentru tamplarie firmelor SEWS si HOLZINDUSTRIE
Fabricam JALUZELE VERTICALE, RULORI TEXTILE.
Montam TAMPLARIE PVC(profile REHAU GERMANIA) si ALUMINIU cu geam termopan.
Distribuim si montam USI PORTA DOORS.
Incercam sa oferim servicii cat mai de calitate si sa le aratam clientilor respectul cuvenit
Asiguram service-ul pentru tamplarie firmelor SEWS si HOLZINDUSTRIE
Locație & program
FLORIDA CONSTRUCT S.R.L.
Sediu SocialStr. Vartop nr. 7, Alba Iulia, Alba Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
FLORIDA CONSTRUCT SRL · CUI 16181957 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
FLORIDA CONSTRUCT SRL · CUI 16181957 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- FLORIDA CONSTRUCT SRL
- CUI
- 16181957
- Nr. reg. com.
- J2004000166014
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- Str. Vartop nr. 7
Alba Iulia, Alba
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.461.228 | 1.770.222 | 4.475.023 | 12.143.137 | 2.171.022 | 18 |
| 2024 | 26.617.400 | 1.558.286 | 1.506.632 | 10.148.812 | 1.961.033 | 15 |
| 2023 | 21.141.942 | 1.619.109 | 1.381.308 | 6.528.849 | 3.388.616 | 11 |
| 2022 | 18.358.418 | 1.390.420 | 1.267.370 | 7.761.134 | 1.927.115 | 10 |
| 2021 | 12.966.664 | 742.046 | 1.004.111 | 4.939.886 | 1.875.403 | 9 |
| 2020 | 10.460.228 | 105.996 | 656.744 | 3.231.390 | 1.238.357 | 11 |
| 2019 | 10.177.723 | 490.666 | 691.370 | 3.786.460 | 1.182.161 | 13 |
Cifra de afaceri 2025
29.461.228 lei ▲ 10,7%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.461.228 | 1.770.222 | 4.475.023 | 12.143.137 | 2.171.022 | 18 |
| 2024 | 26.617.400 | 1.558.286 | 1.506.632 | 10.148.812 | 1.961.033 | 15 |
| 2023 | 21.141.942 | 1.619.109 | 1.381.308 | 6.528.849 | 3.388.616 | 11 |
| 2022 | 18.358.418 | 1.390.420 | 1.267.370 | 7.761.134 | 1.927.115 | 10 |
| 2021 | 12.966.664 | 742.046 | 1.004.111 | 4.939.886 | 1.875.403 | 9 |
| 2020 | 10.460.228 | 105.996 | 656.744 | 3.231.390 | 1.238.357 | 11 |
| 2019 | 10.177.723 | 490.666 | 691.370 | 3.786.460 | 1.182.161 | 13 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?