Exclusive Promotion S.R.L.
București, Bucuresti
25 ani pe piață4 angajațiCifră de afaceri 2.255.185 leiPlătitor TVA
SEXSHOP EROTICA - sunt 5 magazine in Bucuresti. Alegi din 2.500 de produse utile, lejerie intima sexy, afrodisiace, jocuri sexy, filme xxx porno, vibratoare, penisplus, andropenis, prezervative, latex, suifan, Rush, Poppers
Locație & program
Exclusive Promotion S.R.L.
Punct de LucruStr. Mihai Bravu nr. 510A nr. 510A et. 2, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
EXCLUSIVE PROMOTION S.R.L. · CUI 13726405 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
EXCLUSIVE PROMOTION S.R.L. · CUI 13726405 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- EXCLUSIVE PROMOTION S.R.L.
- CUI
- 13726405
- Nr. reg. com.
- J40/1960/2001
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- Înregistrată în
- 2001
- Adresă sediu social
- Str. Pades nr. 14
41346, București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.255.185 | 228.410 | 835.871 | 1.604.609 | 362.542 | 4 |
| 2024 | 3.180.907 | 487.583 | 856.365 | 1.965.845 | 489.841 | 7 |
| 2023 | 3.364.683 | 672.458 | 870.717 | 1.813.238 | 673.698 | 8 |
| 2022 | 3.746.139 | 1.336.694 | 864.920 | 1.039.712 | 1.336.934 | 8 |
| 2021 | 3.923.311 | 1.178.690 | 1.926.204 | 1.242.378 | 2.220.477 | 8 |
| 2020 | 3.420.591 | 1.100.456 | 2.045.711 | 1.221.448 | 2.322.635 | 8 |
| 2019 | 3.758.225 | 1.238.489 | 2.170.673 | 2.350.203 | 1.238.720 | 8 |
Cifra de afaceri 2025
2.255.185 lei ▼ 29,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.255.185 | 228.410 | 835.871 | 1.604.609 | 362.542 | 4 |
| 2024 | 3.180.907 | 487.583 | 856.365 | 1.965.845 | 489.841 | 7 |
| 2023 | 3.364.683 | 672.458 | 870.717 | 1.813.238 | 673.698 | 8 |
| 2022 | 3.746.139 | 1.336.694 | 864.920 | 1.039.712 | 1.336.934 | 8 |
| 2021 | 3.923.311 | 1.178.690 | 1.926.204 | 1.242.378 | 2.220.477 | 8 |
| 2020 | 3.420.591 | 1.100.456 | 2.045.711 | 1.221.448 | 2.322.635 | 8 |
| 2019 | 3.758.225 | 1.238.489 | 2.170.673 | 2.350.203 | 1.238.720 | 8 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?