EUROTRANSPORT SA
Iași, Iasi
28 ani pe piață13 angajațiCifră de afaceri 2.245.848 leiPlătitor TVA
Transport marfa intern si international: rutier, feroviar, maritim si combinat si transport agabaritic.
Locație & program
EUROTRANSPORT SA
Punct de LucruCalea Chisaului nr. 32, Iași, Iasi Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
EUROTRANSPORT SRL · CUI 11034289 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
EUROTRANSPORT SRL · CUI 11034289 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- EUROTRANSPORT SRL
- CUI
- 11034289
- Nr. reg. com.
- J2004000038225
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5226 – Alte activități anexe transporturilor
- Înregistrată în
- 1998
- Adresă sediu social
- Cal. Chișinăului nr. 27, Camera 11
Iași conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.245.848 | 363.555 | 25.131 | 1.250.323 | 374.355 | 13 |
| 2024 | 3.096.539 | 870.009 | 89.528 | 919.561 | 880.809 | 14 |
| 2023 | 3.651.768 | 1.348.085 | 114.355 | 277.813 | 2.073.284 | 20 |
| 2022 | 3.250.572 | 1.149.182 | 175.052 | 265.244 | 1.159.982 | 17 |
| 2021 | 1.725.185 | 565.751 | 830.942 | 152.760 | 2.891.782 | 15 |
| 2020 | 1.469.824 | 423.975 | 597.815 | 137.636 | 2.326.032 | 13 |
| 2019 | 1.352.230 | 384.369 | 1.162.106 | 375.249 | 1.902.057 | 15 |
Cifra de afaceri 2025
2.245.848 lei ▼ 27,5%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.245.848 | 363.555 | 25.131 | 1.250.323 | 374.355 | 13 |
| 2024 | 3.096.539 | 870.009 | 89.528 | 919.561 | 880.809 | 14 |
| 2023 | 3.651.768 | 1.348.085 | 114.355 | 277.813 | 2.073.284 | 20 |
| 2022 | 3.250.572 | 1.149.182 | 175.052 | 265.244 | 1.159.982 | 17 |
| 2021 | 1.725.185 | 565.751 | 830.942 | 152.760 | 2.891.782 | 15 |
| 2020 | 1.469.824 | 423.975 | 597.815 | 137.636 | 2.326.032 | 13 |
| 2019 | 1.352.230 | 384.369 | 1.162.106 | 375.249 | 1.902.057 | 15 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?