EUROTEHNICS S.R.L.
Cisnădie, Sibiu
19 ani pe piață3 angajațiCifră de afaceri 3.157.483 leiPlătitor TVA
- Vanzarea de masini pentru prelucrarea la rece a tablei - Reparatii capitale la masini de prelucrat tabla
Locație & program
EUROTEHNICS S.R.L. - Vanzare de masini pentru prelucrarea la rece a tablei
Sediu SocialStr. Selimbarului nr. 175, Cisnădie, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
EURO-TEHNICS SRL · CUI 21620897 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
EURO-TEHNICS SRL · CUI 21620897 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- EURO-TEHNICS SRL
- CUI
- 21620897
- Nr. reg. com.
- J2007000721328
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4614 – Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
- Înregistrată în
- 2007
- Adresă sediu social
- Str. Selimbarului nr. 175
Cisnădie, Sibiu
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.157.483 | 331.640 | 43.711 | 774.352 | 1.925.581 | 3 |
| 2024 | 3.578.281 | 451.398 | 65.924 | 800.432 | 2.064.413 | 3 |
| 2023 | 3.910.724 | 491.687 | 87.069 | 1.694.024 | 2.179.016 | 3 |
| 2022 | 4.307.865 | 690.243 | 4.175 | 390.248 | 1.891.247 | 3 |
| 2021 | 2.328.291 | 323.127 | 11.518 | 805.640 | 1.621.167 | 6 |
| 2020 | 1.659.843 | 199.054 | 29.199 | 451.774 | 1.401.630 | 7 |
| 2019 | 4.722.573 | 396.626 | 43.204 | 951.650 | 1.472.175 | 8 |
Cifra de afaceri 2025
3.157.483 lei ▼ 11,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.157.483 | 331.640 | 43.711 | 774.352 | 1.925.581 | 3 |
| 2024 | 3.578.281 | 451.398 | 65.924 | 800.432 | 2.064.413 | 3 |
| 2023 | 3.910.724 | 491.687 | 87.069 | 1.694.024 | 2.179.016 | 3 |
| 2022 | 4.307.865 | 690.243 | 4.175 | 390.248 | 1.891.247 | 3 |
| 2021 | 2.328.291 | 323.127 | 11.518 | 805.640 | 1.621.167 | 6 |
| 2020 | 1.659.843 | 199.054 | 29.199 | 451.774 | 1.401.630 | 7 |
| 2019 | 4.722.573 | 396.626 | 43.204 | 951.650 | 1.472.175 | 8 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?