eMasiniUnelte.ro
Miroslava, jud. Iasi
12 ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 3.649.632 leiPlătitor TVA
Vasile Alistar
La emasiniunelte.ro în fiecare zi oferim soluții. Soluții de optimizare, eficiență, profitabilitate și orice alt obstacol întâlnit în utilizarea de utilaje profesionale și industriale. Sunați-ne și veți beneficia de profesionalismul consultanților noștri, care vor reuși să ofere rezolvări problemelor dumneavoastră. Știm că prețul este important și din acest motiv lucrăm cu o mare varietate de mașini unelte de la producători din Europa pentru a vă putea oferi soluții avantajoase - și negociem cu plăcere!
Servicii
Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte
Locație & program
STR. PODGORIEI, NR.2B, BL.CONSTRUCTIA C2
Punct de LucruStr. Podgoriei, nr. 2B, bl. Constructia C2, 707305, Miroslava, Iasi Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
EXPERT MAŞINI UNELTE SRL · CUI 33150888 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
EXPERT MAŞINI UNELTE SRL · CUI 33150888 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- EXPERT MAŞINI UNELTE SRL
- CUI
- 33150888
- Nr. reg. com.
- J2014000805228
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4662 – Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
- Înregistrată în
- 2014
- Adresă sediu social
- Șos Iași-Tg. Frumos nr. km 10, Hala C3. Parter. Compartimentul 4. nr. Cadastral 63217-C1
Lețcani, Iași conform ANAF - Cont bancar
RO28INGB0000999904335919
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.649.632 | 27.964 | 129.597 | 2.439.719 | 132.008 | 2 |
| 2024 | 5.400.370 | 90.649 | 157.637 | 1.902.368 | 104.761 | 3 |
| 2023 | 8.700.817 | 617.066 | 137.793 | 2.337.067 | 671.066 | 1 |
| 2022 | 5.562.009 | 266.998 | 55.675 | 2.236.877 | 256.111 | 1 |
| 2021 | 6.335.513 | 446.081 | 54.028 | 2.372.792 | 530.505 | 2 |
| 2020 | 6.012.451 | 493.906 | 86.252 | 1.433.789 | 547.906 | 3 |
| 2019 | 4.732.984 | 416.518 | 119.237 | 1.162.802 | 470.518 | 2 |
Cifra de afaceri 2025
3.649.632 lei ▼ 32,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.649.632 | 27.964 | 129.597 | 2.439.719 | 132.008 | 2 |
| 2024 | 5.400.370 | 90.649 | 157.637 | 1.902.368 | 104.761 | 3 |
| 2023 | 8.700.817 | 617.066 | 137.793 | 2.337.067 | 671.066 | 1 |
| 2022 | 5.562.009 | 266.998 | 55.675 | 2.236.877 | 256.111 | 1 |
| 2021 | 6.335.513 | 446.081 | 54.028 | 2.372.792 | 530.505 | 2 |
| 2020 | 6.012.451 | 493.906 | 86.252 | 1.433.789 | 547.906 | 3 |
| 2019 | 4.732.984 | 416.518 | 119.237 | 1.162.802 | 470.518 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?