ELECTRO PLUS COMPANY SRL
Brașov, Brasov
33 ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 1.223.236 leiPlătitor TVA
Locație & program
ELECTRO PLUS COMPANY SRL
Punct de LucruStr. Meschendorfer nr. 304, Brașov, Brasov Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ELECTRO PLUS COMPANY SRL · CUI RO4193907 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ELECTRO PLUS COMPANY SRL · CUI RO4193907 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ELECTRO PLUS COMPANY SRL
- CUI
- RO4193907
- Nr. reg. com.
- J08/1834/1993
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2899 – Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Zizinului nr. 121
500407, Brașov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.223.236 | 35.610 | 884.685 | 2.439.986 | 1.607.556 | 2 |
| 2024 | 1.080.853 | 37.114 | 336.891 | 1.708.425 | 1.311.345 | 2 |
| 2023 | 863.185 | 25.605 | 272.770 | 421.796 | 1.604.122 | 3 |
| 2022 | 828.362 | 29.476 | 437.528 | 264.785 | 1.578.518 | 3 |
| 2021 | 1.080.973 | 128.172 | 629.128 | 297.504 | 1.560.041 | 3 |
| 2020 | 1.055.550 | 28.364 | 843.025 | 1.174.155 | 1.481.869 | 3 |
| 2019 | 961.135 | 121.976 | 967.211 | 1.050.989 | 1.388.770 | 3 |
Cifra de afaceri 2025
1.223.236 lei ▲ 13,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.223.236 | 35.610 | 884.685 | 2.439.986 | 1.607.556 | 2 |
| 2024 | 1.080.853 | 37.114 | 336.891 | 1.708.425 | 1.311.345 | 2 |
| 2023 | 863.185 | 25.605 | 272.770 | 421.796 | 1.604.122 | 3 |
| 2022 | 828.362 | 29.476 | 437.528 | 264.785 | 1.578.518 | 3 |
| 2021 | 1.080.973 | 128.172 | 629.128 | 297.504 | 1.560.041 | 3 |
| 2020 | 1.055.550 | 28.364 | 843.025 | 1.174.155 | 1.481.869 | 3 |
| 2019 | 961.135 | 121.976 | 967.211 | 1.050.989 | 1.388.770 | 3 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?