EDIL METAL SYSTEMS SRL
7 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 490.187 leiPlătitor TVA
Edil Metal Systems – firmă de construcții și confecții metalice din Iași, cu peste 20 de ani de experiență. Executăm construcții de case, hale metalice, porți și garduri, scări și balustrade din inox, pereți amovibili, uși culisante și hidroizolații.
Lucrăm la comandă, cu materiale premium și echipe specializate, respectând termenele și standardele europene de calitate.
Consultanță gratuită și oferte personalizate pentru orice proiect.
Lucrăm la comandă, cu materiale premium și echipe specializate, respectând termenele și standardele europene de calitate.
Consultanță gratuită și oferte personalizate pentru orice proiect.
Website, rețele sociale și plată
Persoane de contact
Date firmă
EDIL METAL SYSTEMS S.R.L. · CUI 41229991 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
EDIL METAL SYSTEMS S.R.L. · CUI 41229991 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- EDIL METAL SYSTEMS S.R.L.
- CUI
- 41229991
- Nr. reg. com.
- J2019002072221
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Înregistrată în
- 2019
- Adresă sediu social
- Calea Cristești, nr 67
707250, Holboca, Iași
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 490.187 | 50.463 | 3.755 | 34.577 | 106.499 | 1 |
| 2024 | 206.331 | -52.223 | 20.800 | 8.847 | 56.037 | 1 |
| 2023 | 219.285 | -30.582 | 41.201 | 9.929 | 108.260 | 1 |
| 2022 | 366.063 | 78.514 | 61.602 | 13.401 | 149.712 | 1 |
| 2021 | 132.395 | 1.468 | 82.004 | 101.373 | 71.198 | 1 |
| 2020 | 126.869 | -11.934 | 102.070 | 86.847 | 69.731 | 1 |
| 2019 | 60.846 | 72.785 | 94.211 | 62.367 | 77.785 | 0 |
Cifra de afaceri 2025
490.187 lei ▲ 137,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 490.187 | 50.463 | 3.755 | 34.577 | 106.499 | 1 |
| 2024 | 206.331 | -52.223 | 20.800 | 8.847 | 56.037 | 1 |
| 2023 | 219.285 | -30.582 | 41.201 | 9.929 | 108.260 | 1 |
| 2022 | 366.063 | 78.514 | 61.602 | 13.401 | 149.712 | 1 |
| 2021 | 132.395 | 1.468 | 82.004 | 101.373 | 71.198 | 1 |
| 2020 | 126.869 | -11.934 | 102.070 | 86.847 | 69.731 | 1 |
| 2019 | 60.846 | 72.785 | 94.211 | 62.367 | 77.785 | 0 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?