DUTESCU PROFESIONAL CLEANING S.R.L.
Prislopu Mic, jud. Arges
17 ani pe piață4 angajațiCifră de afaceri 2.681.903 leiPlătitor TVA
Andrei DutescuAdministrator
S.C. Dutescu Profesional Cleaning S.R.L. cu sediul in Pitesti importa si comercializeaza utilaje profesionale pentru curatenie (aspiratoare, monoperii, etc). Fiind prim distibuitor al produselor Fiorentini Italia, pretul, simplitatea si in special calitatea, atat a produselor cat si a relatiilor cu clientii nostrii reprezinta adevarate atuuri in lupta cu concurentii.
Locație & program
DUTESCU PROFESIONAL CLEANING S.R.L.
Punct de LucruStr. Sat Prislopu Mic nr. 53 A, Prislopu Mic, Arges Vezi pe hartă
Persoane de contact
DUTESCU PROFESIONAL CLEANING S.R.L.
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
DUŢESCU PROFESIONAL CLEANING SRL · CUI 25084031 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
DUŢESCU PROFESIONAL CLEANING SRL · CUI 25084031 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- DUŢESCU PROFESIONAL CLEANING SRL
- CUI
- 25084031
- Nr. reg. com.
- J2009000196034
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4664 – Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
- Înregistrată în
- 2009
- Adresă sediu social
- nr. 53A
Prislopu Mic, Argeș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.681.903 | 378.567 | 1.813.848 | 2.061.439 | 1.262.586 | 4 |
| 2024 | 1.967.482 | 100.707 | 1.113.063 | 1.561.701 | 884.018 | 3 |
| 2023 | 2.305.281 | 756.382 | 812.225 | 1.925.650 | 783.311 | 3 |
| 2022 | 2.473.942 | 446.490 | 782.881 | 2.332.521 | 473.419 | 3 |
| 2021 | 3.825.621 | 1.989.735 | 773.090 | 1.667.852 | 2.016.664 | 1 |
| 2020 | 2.513.512 | 395.653 | 856.621 | 931.979 | 2.330.397 | 1 |
| 2019 | 2.126.682 | 640.553 | 1.012.555 | 827.776 | 2.557.473 | 1 |
Cifra de afaceri 2025
2.681.903 lei ▲ 36,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.681.903 | 378.567 | 1.813.848 | 2.061.439 | 1.262.586 | 4 |
| 2024 | 1.967.482 | 100.707 | 1.113.063 | 1.561.701 | 884.018 | 3 |
| 2023 | 2.305.281 | 756.382 | 812.225 | 1.925.650 | 783.311 | 3 |
| 2022 | 2.473.942 | 446.490 | 782.881 | 2.332.521 | 473.419 | 3 |
| 2021 | 3.825.621 | 1.989.735 | 773.090 | 1.667.852 | 2.016.664 | 1 |
| 2020 | 2.513.512 | 395.653 | 856.621 | 931.979 | 2.330.397 | 1 |
| 2019 | 2.126.682 | 640.553 | 1.012.555 | 827.776 | 2.557.473 | 1 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?