DNS BIROTICA SRL
București, Bucuresti
22 ani pe piață48 angajațiCifră de afaceri 47.458.700 leiPlătitor TVA
Comert cu amanuntul al cartilor, ziarelor si articolelor de papetarie
Locație & program
DNS BIROTICA SRL
Punct de LucruStr. Floare Rosie nr. 7, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Date firmă
DNS BIROTICA SRL · CUI 16310679 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
DNS BIROTICA SRL · CUI 16310679 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- DNS BIROTICA SRL
- CUI
- 16310679
- Nr. reg. com.
- J2004005541409
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- Str. Pogoanele nr. 147
41117, București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.458.700 | 2.130.796 | 13.856.673 | 36.264.963 | 12.758.672 | 48 |
| 2024 | 48.999.507 | 2.595.335 | 14.100.230 | 30.435.544 | 10.627.875 | 52 |
| 2023 | 44.855.139 | 4.089.853 | 13.209.336 | 24.815.357 | 13.758.061 | 43 |
| 2022 | 53.209.517 | 6.484.661 | 7.585.170 | 25.266.280 | 9.668.209 | 41 |
| 2021 | 37.396.137 | 2.205.655 | 4.193.428 | 13.537.321 | 8.860.164 | 51 |
| 2020 | 61.838.590 | 7.847.265 | 4.590.126 | 9.607.993 | 12.654.509 | 53 |
| 2019 | 41.762.348 | 2.582.657 | 3.398.349 | 8.569.648 | 12.413.837 | 54 |
Cifra de afaceri 2025
47.458.700 lei ▼ 3,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.458.700 | 2.130.796 | 13.856.673 | 36.264.963 | 12.758.672 | 48 |
| 2024 | 48.999.507 | 2.595.335 | 14.100.230 | 30.435.544 | 10.627.875 | 52 |
| 2023 | 44.855.139 | 4.089.853 | 13.209.336 | 24.815.357 | 13.758.061 | 43 |
| 2022 | 53.209.517 | 6.484.661 | 7.585.170 | 25.266.280 | 9.668.209 | 41 |
| 2021 | 37.396.137 | 2.205.655 | 4.193.428 | 13.537.321 | 8.860.164 | 51 |
| 2020 | 61.838.590 | 7.847.265 | 4.590.126 | 9.607.993 | 12.654.509 | 53 |
| 2019 | 41.762.348 | 2.582.657 | 3.398.349 | 8.569.648 | 12.413.837 | 54 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?