DECO MEX CO. SRL
București, Bucuresti
26 ani pe piață7 angajațiCifră de afaceri 28.753.709 leiPlătitor TVA
Comert cu amanuntul al mobilei, al articolelor de iluminat si al altor articole de uz casnic
Locație & program
DECO MEX CO. SRL
Sediu SocialȘos. Fabrica de Glucoza nr. 21, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
DECO MEX CO. SRL · CUI 13227294 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
DECO MEX CO. SRL · CUI 13227294 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- DECO MEX CO. SRL
- CUI
- 13227294
- Nr. reg. com.
- J2000006980403
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Șos. Fabrica de Glucoza nr. 21
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.753.709 | 3.691.509 | 282.717 | 9.993.998 | 4.684.444 | 7 |
| 2024 | 25.945.181 | 2.916.864 | 361.812 | 7.271.979 | 3.894.799 | 7 |
| 2023 | 25.346.329 | 2.627.127 | 449.914 | 7.906.510 | 3.590.062 | 7 |
| 2022 | 24.935.875 | 2.827.186 | 408.922 | 8.245.180 | 3.775.121 | 5 |
| 2021 | 26.130.348 | 4.082.037 | 7.035 | 8.172.245 | 4.839.972 | 5 |
| 2020 | 20.677.771 | 2.982.615 | 10.887 | 5.576.940 | 3.588.550 | 4 |
| 2019 | 20.713.146 | 2.849.226 | 17.533 | 3.528.985 | 3.455.161 | 4 |
Cifra de afaceri 2025
28.753.709 lei ▲ 10,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.753.709 | 3.691.509 | 282.717 | 9.993.998 | 4.684.444 | 7 |
| 2024 | 25.945.181 | 2.916.864 | 361.812 | 7.271.979 | 3.894.799 | 7 |
| 2023 | 25.346.329 | 2.627.127 | 449.914 | 7.906.510 | 3.590.062 | 7 |
| 2022 | 24.935.875 | 2.827.186 | 408.922 | 8.245.180 | 3.775.121 | 5 |
| 2021 | 26.130.348 | 4.082.037 | 7.035 | 8.172.245 | 4.839.972 | 5 |
| 2020 | 20.677.771 | 2.982.615 | 10.887 | 5.576.940 | 3.588.550 | 4 |
| 2019 | 20.713.146 | 2.849.226 | 17.533 | 3.528.985 | 3.455.161 | 4 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?