DAPEROM GRUP AUTO SRL
Pitești, Arges
31 ani pe piață71 angajațiCifră de afaceri 36.342.635 leiPlătitor TVA
Comert cu autovehicule
Locație & program
DAPEROM GRUP AUTO SRL
Sediu SocialStr. Targul din Vale nr. 3A, Pitești, Arges Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
DAPEROM GRUP AUTO SRL · CUI 7792870 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
DAPEROM GRUP AUTO SRL · CUI 7792870 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- DAPEROM GRUP AUTO SRL
- CUI
- 7792870
- Nr. reg. com.
- J03/886/1995
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4511 – Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Targul din Vale nr. 3A
Pitești, Arges
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.342.635 | 2.257.766 | 20.157.631 | 18.960.038 | 17.111.883 | 71 |
| 2024 | 35.237.017 | 2.735.810 | 17.057.176 | 15.106.863 | 19.854.118 | 67 |
| 2023 | 25.683.350 | 2.547.238 | 18.068.080 | 9.895.583 | 19.118.308 | 66 |
| 2022 | 17.806.349 | 1.714.618 | 17.413.416 | 12.822.552 | 16.571.069 | 64 |
| 2021 | 17.197.155 | 1.626.756 | 17.403.587 | 9.127.648 | 19.956.451 | 58 |
| 2020 | 21.495.064 | 1.697.823 | 10.773.376 | 5.731.179 | 19.129.696 | 58 |
| 2019 | 25.950.533 | 1.680.488 | 10.239.755 | 4.961.383 | 18.697.399 | 57 |
Cifra de afaceri 2025
36.342.635 lei ▲ 3,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.342.635 | 2.257.766 | 20.157.631 | 18.960.038 | 17.111.883 | 71 |
| 2024 | 35.237.017 | 2.735.810 | 17.057.176 | 15.106.863 | 19.854.118 | 67 |
| 2023 | 25.683.350 | 2.547.238 | 18.068.080 | 9.895.583 | 19.118.308 | 66 |
| 2022 | 17.806.349 | 1.714.618 | 17.413.416 | 12.822.552 | 16.571.069 | 64 |
| 2021 | 17.197.155 | 1.626.756 | 17.403.587 | 9.127.648 | 19.956.451 | 58 |
| 2020 | 21.495.064 | 1.697.823 | 10.773.376 | 5.731.179 | 19.129.696 | 58 |
| 2019 | 25.950.533 | 1.680.488 | 10.239.755 | 4.961.383 | 18.697.399 | 57 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?