DACODA SRL
București, Bucuresti
33 ani pe piață14 angajațiCifră de afaceri 36.652.810 leiPlătitor TVA
Transporturi rutiere de marfuri
Locație & program
DACODA SRL
Punct de LucruStr. Stefan Mihaileanu nr. 40, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
DACODA SRL · CUI 4989577 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
DACODA SRL · CUI 4989577 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- DACODA SRL
- CUI
- 4989577
- Nr. reg. com.
- J1993026443409
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5231 – Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Vespasian nr. 41A
București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.652.810 | 1.423.988 | 438.706 | 4.867.094 | 1.466.583 | 14 |
| 2024 | 37.359.645 | 1.567.956 | 227.550 | 5.358.458 | 1.610.551 | 14 |
| 2023 | 31.736.113 | 1.293.037 | 48.157 | 3.644.970 | 1.335.632 | 11 |
| 2022 | 29.029.919 | 1.247.510 | 50.869 | 4.336.767 | 1.290.105 | 10 |
| 2021 | 13.140.410 | 648.876 | 13.136 | 2.810.219 | 691.471 | 7 |
| 2020 | 6.642.800 | 237.828 | 3.292 | 1.025.739 | 280.423 | 6 |
| 2019 | 8.209.325 | 397.521 | 3.595 | 1.924.576 | 440.116 | 6 |
Cifra de afaceri 2025
36.652.810 lei ▼ 1,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.652.810 | 1.423.988 | 438.706 | 4.867.094 | 1.466.583 | 14 |
| 2024 | 37.359.645 | 1.567.956 | 227.550 | 5.358.458 | 1.610.551 | 14 |
| 2023 | 31.736.113 | 1.293.037 | 48.157 | 3.644.970 | 1.335.632 | 11 |
| 2022 | 29.029.919 | 1.247.510 | 50.869 | 4.336.767 | 1.290.105 | 10 |
| 2021 | 13.140.410 | 648.876 | 13.136 | 2.810.219 | 691.471 | 7 |
| 2020 | 6.642.800 | 237.828 | 3.292 | 1.025.739 | 280.423 | 6 |
| 2019 | 8.209.325 | 397.521 | 3.595 | 1.924.576 | 440.116 | 6 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?