COZMIRCOM SA
Baia Sprie, jud. Maramures
33 ani pe piață43 angajațiCifră de afaceri 16.322.166 leiPlătitor TVA
Turnarea fontei
Locație & program
COZMIRCOM SA
Punct de LucruStr. Fabricii nr. 6, Baia Sprie, Maramures Vezi pe hartă
Persoane de contact
COZA MIRCEA
DIRECTOR GENERAL
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
COZMIRCOM S.R.L. · CUI 2951916 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
COZMIRCOM S.R.L. · CUI 2951916 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- COZMIRCOM S.R.L.
- CUI
- 2951916
- Nr. reg. com.
- J24/2013/1992
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2562 – Fabricarea articolelor de feronerie
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Forestierilor nr. 213
435100, Baia Sprie, Maramureș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.322.166 | 731.288 | 10.020.372 | 9.636.931 | 10.736.300 | 43 |
| 2024 | 14.593.394 | 395.007 | 9.861.034 | 7.728.001 | 13.982.721 | 46 |
| 2023 | 15.153.369 | 1.179.793 | 9.160.579 | 6.152.736 | 16.861.013 | 51 |
| 2022 | 12.812.178 | 838.716 | 9.588.348 | 2.182.047 | 21.550.802 | 58 |
| 2021 | 8.425.935 | 74.289 | 9.547.149 | 2.189.873 | 20.880.504 | 58 |
| 2020 | 6.928.905 | -462.177 | 9.936.904 | 2.148.087 | 20.806.215 | 50 |
| 2019 | 12.858.922 | 2.555.655 | 9.363.840 | 2.662.493 | 21.268.392 | 54 |
Cifra de afaceri 2025
16.322.166 lei ▲ 11,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.322.166 | 731.288 | 10.020.372 | 9.636.931 | 10.736.300 | 43 |
| 2024 | 14.593.394 | 395.007 | 9.861.034 | 7.728.001 | 13.982.721 | 46 |
| 2023 | 15.153.369 | 1.179.793 | 9.160.579 | 6.152.736 | 16.861.013 | 51 |
| 2022 | 12.812.178 | 838.716 | 9.588.348 | 2.182.047 | 21.550.802 | 58 |
| 2021 | 8.425.935 | 74.289 | 9.547.149 | 2.189.873 | 20.880.504 | 58 |
| 2020 | 6.928.905 | -462.177 | 9.936.904 | 2.148.087 | 20.806.215 | 50 |
| 2019 | 12.858.922 | 2.555.655 | 9.363.840 | 2.662.493 | 21.268.392 | 54 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?