COSMOS NIGA SRL
Câmpulung Moldovenesc, Suceava
34 ani pe piață12 angajațiCifră de afaceri 4.866.725 leiPlătitor TVA
Transporturi rutiere de marfuri
Locație & program
COSMOS NIGA SRL
Punct de LucruStr. Mihai Eminescu nr. 17, Câmpulung Moldovenesc, Suceava Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
COSMOS NIGA SRL · CUI 731221 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
COSMOS NIGA SRL · CUI 731221 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- COSMOS NIGA SRL
- CUI
- 731221
- Nr. reg. com.
- J1992000109331
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Mihail Eminescu nr. 50 A
Câmpulung Moldovenesc, Suceava conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.866.725 | -651.808 | 2.969.596 | 1.726.445 | 3.217.524 | 12 |
| 2024 | 6.495.177 | -269.731 | 3.524.701 | 2.177.305 | 3.869.332 | 14 |
| 2023 | 10.331.765 | -77.534 | 5.355.757 | 2.628.619 | 4.132.731 | 22 |
| 2022 | 11.536.459 | 344.053 | 5.627.360 | 2.720.108 | 4.234.426 | 27 |
| 2021 | 9.753.037 | 929.864 | 5.611.365 | 2.926.755 | 3.890.372 | 26 |
| 2020 | 7.430.993 | -67.366 | 5.584.390 | 3.822.245 | 2.960.509 | 18 |
| 2019 | 9.115.959 | 285.331 | 5.065.331 | 3.116.180 | 3.027.875 | 36 |
Cifra de afaceri 2025
4.866.725 lei ▼ 25,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.866.725 | -651.808 | 2.969.596 | 1.726.445 | 3.217.524 | 12 |
| 2024 | 6.495.177 | -269.731 | 3.524.701 | 2.177.305 | 3.869.332 | 14 |
| 2023 | 10.331.765 | -77.534 | 5.355.757 | 2.628.619 | 4.132.731 | 22 |
| 2022 | 11.536.459 | 344.053 | 5.627.360 | 2.720.108 | 4.234.426 | 27 |
| 2021 | 9.753.037 | 929.864 | 5.611.365 | 2.926.755 | 3.890.372 | 26 |
| 2020 | 7.430.993 | -67.366 | 5.584.390 | 3.822.245 | 2.960.509 | 18 |
| 2019 | 9.115.959 | 285.331 | 5.065.331 | 3.116.180 | 3.027.875 | 36 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?