CONVERSMIN SA
București, Bucuresti
24 ani pe piață26 angajațiCifră de afaceri 5.271.507 leiPlătitor TVA
Demolarea constructiilor, terasamente si organizare de santiere
Locație & program
CONVERSMIN SA
Sediu SocialStr. Mendeleev D. I. nr. 36-38, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CONVERSMIN SA · CUI RO14923006 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CONVERSMIN SA · CUI RO14923006 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CONVERSMIN SA
- CUI
- RO14923006
- Nr. reg. com.
- J40/9811/2002
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 990 – Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor
- Înregistrată în
- 2002
- Adresă sediu social
- Str. Mendeleev D. I. nr. 36-38
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.271.507 | 1.530.222 | 357.136 | 14.042.158 | -2.046.019 | 26 |
| 2024 | 5.977.301 | 1.528.259 | 581.233 | 15.197.424 | -3.500.184 | 27 |
| 2023 | 4.028.727 | -471.716 | 309.812 | 19.368.826 | -5.028.442 | 34 |
| 2022 | 3.821.235 | -794.060 | 317.676 | 12.821.463 | -4.556.726 | 39 |
| 2021 | 3.307.536 | -1.081.914 | 312.437 | 10.828.343 | -3.762.666 | 45 |
| 2020 | 3.018.798 | -1.480.446 | 476.264 | 7.693.859 | -2.680.752 | 44 |
| 2019 | 3.355.484 | -2.401.817 | 273.776 | 13.213.448 | -1.200.305 | 48 |
Cifra de afaceri 2025
5.271.507 lei ▼ 11,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.271.507 | 1.530.222 | 357.136 | 14.042.158 | -2.046.019 | 26 |
| 2024 | 5.977.301 | 1.528.259 | 581.233 | 15.197.424 | -3.500.184 | 27 |
| 2023 | 4.028.727 | -471.716 | 309.812 | 19.368.826 | -5.028.442 | 34 |
| 2022 | 3.821.235 | -794.060 | 317.676 | 12.821.463 | -4.556.726 | 39 |
| 2021 | 3.307.536 | -1.081.914 | 312.437 | 10.828.343 | -3.762.666 | 45 |
| 2020 | 3.018.798 | -1.480.446 | 476.264 | 7.693.859 | -2.680.752 | 44 |
| 2019 | 3.355.484 | -2.401.817 | 273.776 | 13.213.448 | -1.200.305 | 48 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?