CONSOLA GRUP CONSTRUCT SRL
București, Bucuresti
34 ani pe piață113 angajațiCifră de afaceri 100.393.181 leiPlătitor TVA
Constructii de cladiri si lucrari de geniu
Locație & program
CONSOLA GRUP CONSTRUCT SRL
Sediu SocialStr. Zborului nr. 6, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CONSOLA GRUP CONSTRUCT SRL · CUI 2624337 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CONSOLA GRUP CONSTRUCT SRL · CUI 2624337 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CONSOLA GRUP CONSTRUCT SRL
- CUI
- 2624337
- Nr. reg. com.
- J1992023623405
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Zborului nr. 6
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.393.181 | 4.409.102 | 29.991.036 | 71.340.242 | 64.377.484 | 113 |
| 2024 | 80.042.672 | 1.822.855 | 28.937.172 | 33.855.537 | 62.129.487 | 122 |
| 2023 | 104.338.949 | 7.423.998 | 29.542.215 | 28.464.275 | 61.306.632 | 122 |
| 2022 | 57.050.386 | 898.161 | 48.716.919 | 16.536.879 | 55.854.511 | 136 |
| 2021 | 115.614.197 | 7.672.448 | 42.714.018 | 31.697.705 | 56.721.695 | 126 |
| 2020 | 125.826.911 | 8.677.460 | 36.994.377 | 45.172.654 | 49.478.890 | 135 |
| 2019 | 121.237.828 | 6.234.065 | 30.554.051 | 13.844.089 | 41.331.072 | 150 |
Cifra de afaceri 2025
100.393.181 lei ▲ 25,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.393.181 | 4.409.102 | 29.991.036 | 71.340.242 | 64.377.484 | 113 |
| 2024 | 80.042.672 | 1.822.855 | 28.937.172 | 33.855.537 | 62.129.487 | 122 |
| 2023 | 104.338.949 | 7.423.998 | 29.542.215 | 28.464.275 | 61.306.632 | 122 |
| 2022 | 57.050.386 | 898.161 | 48.716.919 | 16.536.879 | 55.854.511 | 136 |
| 2021 | 115.614.197 | 7.672.448 | 42.714.018 | 31.697.705 | 56.721.695 | 126 |
| 2020 | 125.826.911 | 8.677.460 | 36.994.377 | 45.172.654 | 49.478.890 | 135 |
| 2019 | 121.237.828 | 6.234.065 | 30.554.051 | 13.844.089 | 41.331.072 | 150 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?