CONGIPS SA
Oradea, Bihor
27 ani pe piață24 angajațiCifră de afaceri 18.735.280 leiPlătitor TVA
Fabricarea produselor din azbociment
Locație & program
CONGIPS SA
Punct de LucruStr. Seleusului nr. 22-24, Oradea, Bihor Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CONGIPS SA · CUI 11556665 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CONGIPS SA · CUI 11556665 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CONGIPS SA
- CUI
- 11556665
- Nr. reg. com.
- J1999000209058
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2224 – Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
- Înregistrată în
- 1999
- Adresă sediu social
- Str. Gen. Gheorghe Mărdărescu nr. 2
Oradea, Bihor conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.735.280 | 836.567 | 6.647.788 | 1.899.448 | 10.906.550 | 24 |
| 2024 | 17.340.781 | 55.064 | 7.064.839 | 6.187.101 | 10.569.982 | 26 |
| 2023 | 19.561.639 | 2.255.059 | 5.896.355 | 1.027.646 | 11.514.918 | 33 |
| 2022 | 29.922.127 | 5.644.071 | 5.085.508 | 1.991.776 | 11.259.860 | 33 |
| 2021 | 19.553.807 | 11.728.594 | 5.020.642 | 1.827.259 | 16.615.788 | 28 |
| 2020 | 10.691.780 | 1.086.558 | 5.622.951 | 2.217.923 | 5.973.194 | 27 |
| 2019 | 12.468.835 | 433.160 | 6.098.595 | 3.252.254 | 4.886.636 | 26 |
Cifra de afaceri 2025
18.735.280 lei ▲ 8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.735.280 | 836.567 | 6.647.788 | 1.899.448 | 10.906.550 | 24 |
| 2024 | 17.340.781 | 55.064 | 7.064.839 | 6.187.101 | 10.569.982 | 26 |
| 2023 | 19.561.639 | 2.255.059 | 5.896.355 | 1.027.646 | 11.514.918 | 33 |
| 2022 | 29.922.127 | 5.644.071 | 5.085.508 | 1.991.776 | 11.259.860 | 33 |
| 2021 | 19.553.807 | 11.728.594 | 5.020.642 | 1.827.259 | 16.615.788 | 28 |
| 2020 | 10.691.780 | 1.086.558 | 5.622.951 | 2.217.923 | 5.973.194 | 27 |
| 2019 | 12.468.835 | 433.160 | 6.098.595 | 3.252.254 | 4.886.636 | 26 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?