CON CASA
Sibiu, Sibiu
21 ani pe piață118 angajațiCifră de afaceri 42.681.490 leiPlătitor TVA
ConCasa are peste 15 ani în care a activat pe piaţa construcţiilor, civile şi industriale, în care am acumulat cunoştinţe, am ajuns să înţelegem ce-şi doresc clienţii, am mizat pe calitatea materialelor şi a serviciilor oferite, ne-am tratat cu seriozitate fiecare colaborator în parte, încurajând tot mai mult comunicarea cu clienţii noştri, lucru deosebit de important pentru a înţelege cât mai bine şi a putea pune în practică dorinţele şi cerinţele partenerilor.
Echipamente profesionale
Închirieri utilaje
Personal calificat
Seriozitate
Linişte, siguranţă, rezistenţă, durabilitate
Echipamente profesionale
Închirieri utilaje
Personal calificat
Seriozitate
Linişte, siguranţă, rezistenţă, durabilitate
Locație & program
Str. Turda, nr. 30
Punct de LucruStr. Turda, nr. 30, 55, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CON CASA SRL · CUI RO17390242 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CON CASA SRL · CUI RO17390242 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CON CASA SRL
- CUI
- RO17390242
- Nr. reg. com.
- J2005000435328
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Înregistrată în
- 2005
- Adresă sediu social
- Str. Turda nr. 30
550052, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.681.490 | 4.471.319 | 8.976.824 | 9.545.765 | 4.864.858 | 118 |
| 2024 | 30.239.984 | 2.171.969 | 8.615.211 | 10.348.468 | 5.060.206 | 105 |
| 2023 | 25.804.474 | 1.421.655 | 9.824.072 | 9.139.299 | 2.888.237 | 101 |
| 2022 | 23.890.646 | 1.198.267 | 10.767.993 | 13.541.283 | 1.466.582 | 108 |
| 2021 | 21.448.061 | 769.800 | 3.818.493 | 4.573.983 | 4.487.130 | 106 |
| 2020 | 36.519.843 | 989.238 | 5.115.336 | 2.229.133 | 7.254.173 | 171 |
| 2019 | 60.836.527 | 2.665.914 | 6.157.061 | 4.685.294 | 6.822.935 | 180 |
Cifra de afaceri 2025
42.681.490 lei ▲ 41,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.681.490 | 4.471.319 | 8.976.824 | 9.545.765 | 4.864.858 | 118 |
| 2024 | 30.239.984 | 2.171.969 | 8.615.211 | 10.348.468 | 5.060.206 | 105 |
| 2023 | 25.804.474 | 1.421.655 | 9.824.072 | 9.139.299 | 2.888.237 | 101 |
| 2022 | 23.890.646 | 1.198.267 | 10.767.993 | 13.541.283 | 1.466.582 | 108 |
| 2021 | 21.448.061 | 769.800 | 3.818.493 | 4.573.983 | 4.487.130 | 106 |
| 2020 | 36.519.843 | 989.238 | 5.115.336 | 2.229.133 | 7.254.173 | 171 |
| 2019 | 60.836.527 | 2.665.914 | 6.157.061 | 4.685.294 | 6.822.935 | 180 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?