COMIMPEX TARA SRL
Baia Mare, Maramures
33 ani pe piață11 angajațiCifră de afaceri 11.464.238 leiPlătitor TVA
Comert cu amanuntul cu articole de fierarie, cu articole din sticla si cu cele pentru vopsit
Locație & program
COMIMPEX TARA SRL
Sediu SocialBd. Traian nr. 1, Baia Mare, Maramures Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
COMIMPEX TARA SRL · CUI 3626441 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
COMIMPEX TARA SRL · CUI 3626441 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- COMIMPEX TARA SRL
- CUI
- 3626441
- Nr. reg. com.
- J1993000488242
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Bd. Traian nr. 1
Baia Mare, Maramures
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.464.238 | 524.341 | 2.298.635 | 4.338.778 | 3.281.110 | 11 |
| 2024 | 11.414.309 | 484.028 | 2.507.719 | 5.472.778 | 2.789.413 | 11 |
| 2023 | 11.890.043 | 366.064 | 2.346.565 | 5.183.347 | 2.316.662 | 11 |
| 2022 | 13.462.919 | 551.818 | 2.125.892 | 5.614.322 | 1.950.598 | 12 |
| 2021 | 13.016.829 | 417.366 | 2.113.869 | 1.860.527 | 5.398.780 | 14 |
| 2020 | 11.810.253 | 292.618 | 2.244.691 | 2.994.159 | 4.981.414 | 14 |
| 2019 | 10.685.163 | 285.507 | 2.416.461 | 5.310.920 | 4.688.796 | 14 |
Cifra de afaceri 2025
11.464.238 lei ▲ 0,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.464.238 | 524.341 | 2.298.635 | 4.338.778 | 3.281.110 | 11 |
| 2024 | 11.414.309 | 484.028 | 2.507.719 | 5.472.778 | 2.789.413 | 11 |
| 2023 | 11.890.043 | 366.064 | 2.346.565 | 5.183.347 | 2.316.662 | 11 |
| 2022 | 13.462.919 | 551.818 | 2.125.892 | 5.614.322 | 1.950.598 | 12 |
| 2021 | 13.016.829 | 417.366 | 2.113.869 | 1.860.527 | 5.398.780 | 14 |
| 2020 | 11.810.253 | 292.618 | 2.244.691 | 2.994.159 | 4.981.414 | 14 |
| 2019 | 10.685.163 | 285.507 | 2.416.461 | 5.310.920 | 4.688.796 | 14 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?